Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Felgi RS4 17 cali ?


Tomaszz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

wiem, że pewnie ta sprawa była już dawno wyjaśniona, ale niestety i tak nie znalazłem odpowiedzi. Trochę szukałem, ale bez skutku, a do jutra do południa muszę wiedzieć :mysli:

Mianowicie czy felgi od Audi RS4 lub bardzo podobne (bo z RS to tylko 18" i 19") występowały w 17 calach???

Do dzisiaj byłem pewien, że nie, ale trafiłem na tą aukcję: http://www.allegro.pl/item594961798_5x112_17_225_45_17_oryginal_audi_vw.html i gość twierdzi, że to są oryginały na 100% (tylko kapsle VW są nieoryginalne) i że mają nabite "made in germany" (zdjęcia środka nie może zrobić na razie) i występowały w A4.

A ja w tym momencie mam mętlik w głowie :?: i nie mam pojęcia jak to w końcu jest. Siedzę w googlach już kilka godzin i nie mogę znaleźć żadnego dowodu, że takie felgi występowały w oryginale. Bardzo proszę pomóżcie.

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może na szybko, bo są na samochodzie niby. W każdym razie odbiór osobisty, więc nim pozbędę się pieniążków to na pewno dokładnie to sprawdzę (głównie czy mają numer)

Zagrzałem się na te felgi nie miłosiernie, ale coraz mniej mi się chce wierzyć, że to są oryginały (że w ogóle takie istnieją w 17") w dodatku te jakieś badziewne opony... kto na takie oryginalne felgi zakładałby takie opony?

Tak czy siak pytanie pozostaje czy możliwe, że te felgi są oryginalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy to są ori ,ja wiem że rs to były 18 i 19 ,a ciekawe czemu nie może zrobić zdjęcia środka ,może sie boi że to nie ori :mysli: :mysli: :gwizdanie:

Sam sobie odp. nie ma 17 " oryginału RS tylko 19 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ori RS4 B7 nie było w 17". Poza tym popatrz na cenę z aukcji. W takich pieniądzach nie kupisz ori felg w takim stanie. Do tego jeszcze z oponami. A gość pewnie kombinuje z tymi zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choćby i to były ORI to w tym rozmiarze ten zwór nie robi roboty, 19" to już jest :kox:, tak samo jak z MAM 8, od 18" dopiero fajnie wyglądają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mogą być 17 ori. RS 4 B7 ponieważ to taki wzór :no: tam zacisk nie puści takiej felgi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mogą być 17 ori. RS 4 B7 ponieważ to taki wzór :no: tam zacisk nie puści takiej felgi :decayed:

no dlatego piszę choćby, pozatym wyobrażacie sobie RS4 na 17" :confused4:, niebardzo, nie patrząc już na to co pisałęś że hamulce nie puszczą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za błyskawiczną reakcję i odpowiedź :hi:. Teraz sprawa jest dla mnie zupełnie jasna, niepotrzebnie się łudziłem :good: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i może jak się zasmakuje i przyzwyczaję do 17 to przyjdzie czas na 18... np. z RS :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...