Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Proszę o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ostatnio wymieniłem w aucie (VW PASSAT 1,9TDI 131km AWX) zawór N75 i EGR. Autko powoli traci moc. Kiedyś już był z tym problem ale wymieniłem przewód dolotu na nowy (stary dziurawy). Dziś zrobiłem logi dynamiczne i statyczne, ponieważ autko wchodzi ciągle w tryb awaryjny.

http://lukisio.pl/moje_logi/dynamiczne/

http://lukisio.pl/moje_logi/statyczne/

http://lukisio.pl/moje_logi/basic_settings/

Na kompie po trybie awaryjnym ten sam błąd:

1 Fault Found:

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-10 - - - Intermittent

Chyba turbina ma zapieczone łopatki coś mi się zdaje.

Dzięki z góry

Opublikowano

tak z czystej ciekawości... przebieg niecałe 200.000 km ?

Opublikowano
  • Autor

Tak, ale chyba jest większy coś mi się widzi :( Na blacie 190.000 km

Opublikowano

tak kierownice stoja deba , do czyszczenia i jezdzij ostroznie(nie cisnij fury n maxa) bo turbo tego nie wytrzyma, pompka na pierwszym cylindrze odbiega od pozostalych ale nie ma tragedii, kąt synchronizacji super , przepływomierz mierzy ok , termostat ok

Opublikowano
  • Autor

tak kierownice stoja deba , do czyszczenia i jezdzij ostroznie(nie cisnij fury n maxa) bo turbo tego nie wytrzyma, pompka na pierwszym cylindrze odbiega od pozostalych ale nie ma tragedii, kąt synchronizacji super , przepływomierz mierzy ok

Dzięki wielkie za odpowiedź. Autkiem na co dzień spokojnie jeżdżę a teraz na potrzeby testów.

Opublikowano

tak kierownice stoja deba , do czyszczenia i jezdzij ostroznie(nie cisnij fury n maxa) bo turbo tego nie wytrzyma, pompka na pierwszym cylindrze odbiega od pozostalych ale nie ma tragedii, kąt synchronizacji super , przepływomierz mierzy ok

Dzięki wielkie za odpowiedź. Autkiem na co dzień spokojnie jeżdżę a teraz na potrzeby testów.

no tak ale 2990mbar przy zapotrzebowaniu 2350mbar to duże przeładowanie, wyczyść turbawkę póki jest co

Opublikowano
  • Autor

no tak ale 2990mbar przy zapotrzebowaniu 2350mbar to duże przeładowanie, wyczyść turbawkę póki jest co

No właśnie zastanawia się nad regeneracją tej turbiny. Podobno polecają zakłady we Wrocławiu. Znalazłem za 900zł 2lata gwarancji bez limitu km

http://allegro.pl/item584795854_turbosprezarka_kazdego_typu_24_mcy_gwarancji.html

Opublikowano

wyczyść turbawkę i powtórz logi nie ma po co sie ładować w koszty, skoro czyszczenie powinno pomóc, a w tryb awaryjny wchodzi właśnie przez przeładowanie,

tu masz jak się do tego zabrać

http://www.technologie-entwicklung.de/Gasturbinen/VNT15-Turbo/vnt15-turbo.html[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:20_________________________________________________http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=266&Itemid=11

Opublikowano

tak kierownice stoja deba , do czyszczenia i jezdzij ostroznie(nie cisnij fury n maxa) bo turbo tego nie wytrzyma, pompka na pierwszym cylindrze odbiega od pozostalych ale nie ma tragedii, kąt synchronizacji super , przepływomierz mierzy ok

Autkiem na co dzień spokojnie jeżdżę

stad te problemy ... :wink4:

jak juz wyczyscisz turbo i niechcesz aby problem powrocil to tak zmiane biegow minimum przy 3500 rpm zalecam ... :naughty:

Opublikowano

No właśnie zastanawia się nad regeneracją tej turbiny. Podobno polecają zakłady we Wrocławiu. Znalazłem za 900zł 2lata gwarancji bez limitu km

http://allegro.pl/item584795854_turbosprezarka_kazdego_typu_24_mcy_gwarancji.html

A po co regeneracja :cool1:

Wyczyśc turbawke...+ dynamiczna jazda....będzie :good:

ps. w wielu zakładch regenerujących turbawki, regeneracja polega na czyszczeniu kierowniczek vtg ....

a płacisz za..... [wielkie nazewnictwo]...REGENERACJE TURBINY

BTW -to tylko moje zdanie...

jak juz wyczyscisz turbo i niechcesz aby problem powrocil to tak zmiane biegow minimum przy 3500 rpm zalecam ... :naughty:

:decayed: :decayed:

AWX... PSJ ...wielce nie wskazane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie jeszcze raz za analizę logów i podpowiedzi. Turbawka idzie na czyszczenie. Jak tylko będę zakładał drugą dam znać i wrzucę logi.

Dzięki śliczne jeszcze raz. Znalazłem tu sporą bazę informacji, na pewno mnie tu jeszcze zobaczycie. Tym razem może ja będę mógł komuś pomóc z informatyki :D

Opublikowano

nie zakładaj drugiej tylko ta sama po czyszczeniu :good: powodzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.