Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Błąd ABS 10200 - napięcie zasilania ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej wszystkim! mam taki problem w swoim Audi moze ktoś mi potrafi pomóc? otóż świeci mi sie dioda abs i esp oraz mryga bremse. po podłaczeniu pod vaga pokazuje błąd 10200 zasilanie zaworów abs. w zadnych nnych podzespołach błędów niema, Abs-y nie działają, sterownik jest dobrze zakodowany, kodu błedu sie nieda wykasowac. ciagle sie odnawia. co lepsze pompa była wymieniana wiec powinna byc sprawna. sam niewiem dlaczego niedziała. moze ktos miał podobny przypadek i potrafi mi podpowiedziec co trzeba zrobić. czy sterownik jest walniety? a moze gdzies jest spięcie, wilgoć. to moje domysły. prosze o odpowiedz jesli ktos cos wie.

Opublikowano

Dobrze podałeś oznaczenie tego błędu?

Opublikowano

sprawdź czy na wtyce do agregatu ABS nie widać utlenionego metalu. Zmieniałeś pompę, czy agregat ABS?

Opublikowano

sprawdź czy na wtyce do agregatu ABS nie widać utlenionego metalu. Zmieniałeś pompę, czy agregat ABS?

agregat tzn. sterownik. tak?
Opublikowano

hej wszystkim! mam taki problem w swoim Audi moze ktoś mi potrafi pomóc? otóż świeci mi sie dioda abs i esp oraz mryga bremse. po podłaczeniu pod vaga pokazuje błąd 10200 zasilanie zaworów abs. w zadnych nnych podzespołach błędów niema, Abs-y nie działają, sterownik jest dobrze zakodowany, kodu błedu sie nieda wykasowac. ciagle sie odnawia. co lepsze pompa była wymieniana wiec powinna byc sprawna. sam niewiem dlaczego niedziała. moze ktos miał podobny przypadek i potrafi mi podpowiedziec co trzeba zrobić. czy sterownik jest walniety? a moze gdzies jest spięcie, wilgoć. to moje domysły. prosze o odpowiedz jesli ktos cos wie.

http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=naprawa+abs

Opublikowano
  • Autor

na 1000% to ten numer błedu. sprawdzałem wtyczke jest dobra zadnych zasniedzen. zmieniałem całą pompe ze sterownikiem. a wiecie moze czy jakis kabel bezpośrenio z akumulatora idzie do ABS-u?? jak tak to który to? bo moze on gdzies jest zerwany. ten błąd jest zadko spotykany, pytałem różnych osób i nie mieli nigdy takiego błędu. [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 11:02_________________________________________________o nie faktycznie źle napiselm 01200 to ten błąd ale oznaczenie to co wczesniej pisałem.

  • 1 rok później...
Opublikowano

mam ten sam problem, ma ktoś może schemat elektryczny absu, albo całej a4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.