Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa oświetlenie sufitowe w a4 b6


kewit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ot, taki problem z nowo zakupionym pojazdem. Wywala bezpiecznik nr38, ale do środkowej lampki nie dochodzi żadna wiązka. Nie można jej "namacać" przez otwór w podsufitce i nie widać też jej w jego okolicy (zerkałem przez kamerkę inspekcyjną). Wie ktoś, którędy wiązka powinna wchodzić pod podsufitkę? Którym ewentualnie słupkiem? To ona może robić zwarcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewym słupkiem A a potem lewą stroną podsufitki

tu masz aukcje z podsufitką i widać jak jest ułożona wiązka

AUDI-A4-S4-B7-AVANT-S-LINE-PODSUFITKA-CZ
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 350 zł - AUDI A4 S4 B7 AVANT S-LINE PODSUFITKA CZARNA 8E9 (9126586620). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo! Buszowałem po allegro, ale nie wpadłem na taki pomysł, :wallbash:żeby zerknąć na podsufitki. Mam nadzieję, że znajdę tę wiązkę....

 

Swieci! :banan:Zwarcie robiła lewa żarówka w przedniej lampce podsufitki. Jeśli chodzi o wiązkę, to namierzyłem ją, ale chyba musi być przytrzaśnięta w jakiś sposób, bo nie mogłem jej wyciągnąć. Trzeba będzie odchylić podsufitkę nad lewymi, tylnymi drzwiami, ale nie ma pośpiechu. Jeszcze raz dziękuję koledze kdawidowi! Pzd.:thumbup1:

Edytowane przez kewit
uzupełnienie wpisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...