Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[2.0 tdi BRD ] regeneracja pompowtryskow


xcieniasx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie czy ktoś z forum regenerował w jakiejś firmie pompowtryski Siemensa i auto ładnie na nich pracuje ? Bo juz 3 komplet używek sprawdzam i na stole wychodzą cuda dawki mniejsze nawet o ponad 50% w niektórych  ( a w vcdsie korekcję prawie idealne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to wtrysków z BRD się nie regeneruje ale ręki nie dam sobie uciąć czy to na 100% prawda. Ja dawałem do regeneracji wtryski do tej firmy

WWW.WTRYSKIWACZ.COM

Regeneracja wtryskiwaczy w Nadarzynie w województwie mazowieckim. Firma Bosch Service Pawlik ma przyjemność zaprosić wszystkich nadarzynian oraz mieszkańców

Okazało się że wystarczyło je wyregulować, bo już za mało podawały paliwa. Zadzwoń, zapytaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię jutro zapytam. Gdzieś właśnie słyszałem że się otworki zapychają w tych siemensach i po rozebraniu i kąpieli w ultradzwiekach, wymianie końcówki i ponownej regulacji pompowtrysk wraca do żywych i ma już normalne dawki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2020 o 17:51, xcieniasx napisał(a):

Zadzwonię jutro zapytam. Gdzieś właśnie słyszałem że się otworki zapychają w tych siemensach i po rozebraniu i kąpieli w ultradzwiekach, wymianie końcówki i ponownej regulacji pompowtrysk wraca do żywych i ma już normalne dawki 

 

I jak kolego z regeneracją tych wtrysków? Bo właśnie mam z nimi problem. Zalałem wczoraj pod korek i rano nie chciał odpalić a później przejechał 10km, zgasł i już nie pali. Komp pokazuje jakiś błąd napięcia na trzech wtryskach.

 

Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...