Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki napinacz A4 B6 1.8T 150


fukilas

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzcie jaki rodzynek (?) ciekawe, że 9 osób kupiło
 

ZESTAW-NAPINACZ-LANCUCH-USZCZELKI-AUDI-V
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 750 zł - ZESTAW NAPINACZ ŁAŃCUCH USZCZELKI AUDI VW 1,8T ORY (6784740115). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, fukilas napisał:

Patrzcie jaki rodzynek (?) ciekawe, że 9 osób kupiło
 

ZESTAW-NAPINACZ-LANCUCH-USZCZELKI-AUDI-V
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 750 zł - ZESTAW NAPINACZ ŁAŃCUCH USZCZELKI AUDI VW 1,8T...

 

Jeśli to naprawdę ori, to bralbym bez zastanowienia, pytanie jak to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tycjan napisał:

Jeśli to naprawdę ori, to bralbym bez zastanowienia, pytanie jak to sprawdzić?

otóż to, wolałbym wymienić na jakąs podróbkę ktora troche pojezdzi, ciekawi mnie ten napiancz z FAI, tylko dostałem 1 odpowiedz ile km juz zrobione na nim i sam nw :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozejrzysz się po aliexpress to też możesz zamówić "ory" napinacz. Szkoda w ogóle wklejać tutaj tę aukcje bo jeszcze ktoś pomyśli że to coś dobrego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnego koloru są te ślizgi jak na "ORI"... Ja jak kupiłem napinacz, to są koloru jasnożółtego,  Po drugie na logikę, w ASO 2600, a tutaj Ktoś sprzedaje za 750zł??? Niemożliwe Prędzej uwierzyć można, że za tą kwotę można kupić bez cewki, w co wątpię. A tutaj jeden komentarz negatywny tego Pana, który sprzedaje niby Ori napinacze:

 

"Nie polecam nikomu, szkoda czasu u parcy , sprzedaje napinacze niby niemieckie, na zdjęciu inne co faktycznie przyszło, a przyszło dokładnie to samo Chińczyk za 50 dolarów z Aliexpres, napinacz ma za mały wymiar musiałem naładować silikonu, żeby uszczelnić, mino nowej pompy zaworów nowego łańcucha dalej klepie przez chwile po odpaleniu , a o rekojmi nie ma , bo człowiek zachowuje się jak byśmy się bawili w pomidora , dzwoniłem pytałem o jakość przed zakupem , super najlepszy,a tu kawałek złom. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2020 o 15:10, Tycjan napisał:

Jeśli to naprawdę ori, to bralbym bez zastanowienia, pytanie jak to sprawdzić?

Cytat

NIE JESTEŚMY OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM GRUPY VAG NA TERENIE POLSKI I W ZWIĄZKU Z TYM NAPINACZ MA CZĘŚCIOWO ZESZLIFOWANE LOGO ORAZ DOSTARCZONY JEST W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM

to wyjaśnia, że nie ori :) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...