Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustawienie rozrządu 1.8 t


mpiotrek7

Rekomendowane odpowiedzi

Avj po wymianie slizgow napinacza i uszczelniaczy wałka w grupie 93 minus 13 cf  co gdzie w ktorą strone przestawic jak cos bo jutro jade do mechanika na poprawe ustawienia czy na takim ustawieniu moze mulic auto?

IMG_20200606_104604.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie był mowil ze wszystko poustawiał ale cos poszlo nie tak jakies wskazowki gdzie lezy problem jutro jade do niego to go nakieruje na cos.  Było robione pare rzeczy przy silniku ale juz nie bede mącil w tym watku interesuje mnie co musi zrobic by było na zero moze cos przeskoczyło nie wiem jak tak to na co zwrocic uwage bo ja srednio sie znam 

Cos wspominal ze naciagnal pasek troche jakis luz skasowal ale z drugim mechanikiem rozmawialem to drugi mowil ze dobrze ze napioł luzny pasek ale to by nie przestawilo rozrzadu czy cos takiego wiec nie wiem

 

Edytowane przez mpiotrek7
Przeoczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko to można zdjąć plastikową obudowę z przodu rozrządu i zerkanac czy zgadzają się znaki na górnym kole i nacięcie na pokrywie i na dole na kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby bylo ok to co dalej na lancuchu  niby pilnowal 16 ogniw i praca napinacza wedlug mnie tez jest okey. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jest cofnięty o ząbek na pasku ale sprawdź to potwierdzisz:D

Jeśli wszystkie znaki są ok i na łańuchu też to do wymiany czujnik wałka rozrządu. U mnie sporo namieszał swego czasu i unikaj wszelkich zamienników co do tego czujnika :P

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrzad przestawiony o ząbek . Mam pytanie jakiejs srednicy kupic sylikony do n75 bo teraz ma chyba 6 mm to na n75 siedza ciasno a na gruszce i przy turbinie sa za luzne . . I puszcza mi chyba na tym wypuscie z turbiny gdzie idzie weżyk do n75 tam skreca sie srubą to i jest metalowa podkladka ale sfatygowana dac nowa metalowa zwykła czy idzie tam cos specjalnego?

 

 

Edytowane przez mpiotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...