Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TDI PD] N75, N239, G40


michalb1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zanim wymienię połowę czujników i rozbiorę pół silnika postanowiłem zapytać kolegów czy może mieli podobny problem. Sytuacja wygląda tak że pewnego dnia po przejechaniu 30 km zaparkowałem auto i poszedłem do sklepu po powrocie mineło jakieś 30min auto ciężko odpalało około 7 obrotów wyskoczyła spiralka od błędów i tak już mam do dziś. Cały czas ciężko odpala ale w końcu odpali i nie ma mocy ewidentnie tryb serwisowy się włączył i samochód jeździ ale bardzo ospale. Raczej mało prawdopodobne aby to wszystko padłona raz co pokazuje vag czy te czujniki maja jakieś zależnośći od czego zacząć szukanie albo sprawdzaie ? w załączniku wrzucam skopiowane błędy do worda. EGR mam zaślepiony wiec tym sie nie przejmować 

vag.docx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te czujniki mają wspólne zasilanie. Błąd mówi o przerwie w obwodzie albo zwarciu do masy. Gdzieś zapewne jest przetarta wiązka... 

Bez tytułu.png

Wszystko masz zasilone z przewodu ro/ws czyli czerwono biały, trzeba sprawdzić czy jest na nim napięcie. Jesli nie, to dalej czy nie spalil się bezpiecznik S282 15A w obudowie ECU, sprawdź przy okazji czy nie ma wody w podszybiu... nie stało się to jakoś razem z deszczami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...