Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Problem z pilotami


gadzin

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja już przeszukałem wszędzie i nie ma kluczyka od B7 o tej samej częstotliwości co w B6 a oni pisali tam że do tego się nadają B6 po 2003 r. ciekawe czemu nie starsze wspomnieli że coś z modułem komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już przeszukałem wszędzie i nie ma kluczyka od B7 o tej samej częstotliwości co w B6 a oni pisali tam że do tego się nadają B6 po 2003 r. ciekawe czemu nie starsze wspomnieli że coś z modułem komfortu.

a gdzie tam jest napisane,ze nadaja sie auta po 2003? tam jest tylko,ze wlasciciel ma audi z 2004 roku,a co takiego wyczytales o module komfortu-na pewno masz ten sam link,co wkleilem? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam narazie innej B6 ,żeby sprawdzić te klucze. Wcześniej próbowałem do A6,ale się nie udało.

Piloty raczej dobre,sprawdzałem i sygnały wysyłają. Sposób z zamkami nie działa.

po dluzszym przeanalizowaniu sprawy-wydaje mi sie ,a nawet jestem tego pewien,ze powodem Twoich problemow bedzie modol komfortu,kupiles auto z niedzialajacym pilotem,nie mozesz dopasowac innego-wszystko na to wskazuje (serwis tez sobie z tym nie poradzil,choc powinni sprawdzic wszystko ,z modolem wlacznie)-jeszcze jakbys mial okazje sprobowac wgrac te piloty do jakiejs innej A4-mialbys 100% pewnosci :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już przeszukałem wszędzie i nie ma kluczyka od B7 o tej samej częstotliwości co w B6 a oni pisali tam że do tego się nadają B6 po 2003 r. ciekawe czemu nie starsze wspomnieli że coś z modułem komfortu.

a gdzie tam jest napisane,ze nadaja sie auta po 2003? tam jest tylko,ze wlasciciel ma audi z 2004 roku,a co takiego wyczytales o module komfortu-na pewno masz ten sam link,co wkleilem? :cool1:

i co poczytałeś opłaca się w to bawić bo kusi mnie to im się to chyba udaje. A jak tak to ktury lepszy 433 czy 434?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy od Ciebie,ktory sie bardziej podoba-zanim kupisz zagadaj do sprzedawcy,czy w razie niemoznosci zakodowania,moglbys go zwrocic-i dzialaj... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jest ''przekladalne'' tzn mozesz je wyjac i przelozyc-to mozna to zrobic,ale jesli jest ''wlutowane'' to juz tylko zaprogramowac mozna,nie jestem pewien,ale program VagTacho bylby w stanie to ''ugryzc" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz czy klucze zaczynające się od 8E0 są przekładane czy lutowane? bo tam faktycznie na zdjęciach jest pokazane że są lutowane i przekładane. A nie dam rady tego klucza odesłać jak go rozbiore i sprawdze bo się może kapnie. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 zaczynaja sie w b6 i sa przekladalne-nie spotkalem sie z lutowanymi,8E0-to poczatek numerow czesci w B6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie sprobujesz-nie bedziesz wiedzial :naughty: jesli mozesz go zwrocic-to probuj,zeby go rozebrac nie musisz nic lamac,tylko robisz wszystko recznie i mala srobke rozkrecasz,patrzysz na plytke i juz wiesz,ale zanim to zrobisz,mozesz sprobowac go zakodowac,jesli dasz rade,to problem pastylki immo jest najmniejsz,bo mozesz ja wyjac ze starego pilota i normalnie przykleic w nowym-nie wyciagajac juz istniejacej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,a pastylka immo jest w ksztalcie szklanej rurki,dlugosci okolo 10 mm i szerokosci ok 3mm-nie znajdziesz tyle miejsca?jak przekladalem pastylke do pilota,musialem wyciac kawalek plastiku w starym pilocie,razem z pastylka immo,bo nie szlo jej odkleic i troche rezania w nowym,zeby to "upchnac" w srodku-smiga do dzis,koles nie narzeka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozmawiałem z gościem który się zajmuje kluczykami i nie tylko powiedział że nić z tego musi być dokładnie ta sama częstotliwość żeby zaprogramować kluczyk do centralki i klapa nic z tego szkoda :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...