Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Problem z pilotami


gadzin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Wiem że podobne tematy już były i chyba wszystkie przeczytałem,ale czegoś takiego jak ja mam nie znalazłem :(

chodzi o to ,że nie mogę zaprogramować pilota do zamka.Mam ori klucz z trzema przyciskami,immo jest w porządku,bo zapala.

Przeszedłem wszystkie procedury programowania,łącznie z vagiem i żadna nie działa. :wallbash:

Kupiłem drugi klucz i też nic.

Łącze się z modułem komfortu, -10 adaptacja,kanał 21 i tam mi pokazuje 0,czyli zero zaprogramowanych pilotów.

Wpisuję różne cyfry od 1 do 4 i nic :angry:

Dodam że auto kupiłem już z niedziałającym pilotem,ale raczej jest oryginalny.

Może komfort uszkodzony :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Wiem że podobne tematy już były i chyba wszystkie przeczytałem,ale czegoś takiego jak ja mam nie znalazłem :(

chodzi o to ,że nie mogę zaprogramować pilota do zamka.Mam ori klucz z trzema przyciskami,immo jest w porządku,bo zapala.

Przeszedłem wszystkie procedury programowania,łącznie z vagiem i żadna nie działa. :wallbash:

Kupiłem drugi klucz i też nic.

Łącze się z modułem komfortu, -10 adaptacja,kanał 21 i tam mi pokazuje 0,czyli zero zaprogramowanych pilotów.

Wpisuję różne cyfry od 1 do 4 i nic :angry:

Dodam że auto kupiłem już z niedziałającym pilotem,ale raczej jest oryginalny.

Może komfort uszkodzony :mysli:

Ale w twoim roczniku nie było kluczy na 3 przyciski... :cool1:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 14:36_________________________________________________a masz odpowiednią częstotliwość??musi byc 433,92Mhz :cool1: najprawdopodobniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

częstotliwość mają taką samą, nr też. Nie wiem czy to są pasujące piloty bo ten drugi kupiłem na allegro,a ten pierwszy dostałem z samochodem i nie działał.[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 15:09_________________________________________________dzisiaj odkryłem , że numer pilota zaczyna się od 8Z0 .. czyli wychodzi na to, że są od audi A2. Czy może to być przyczyną , że pilotów nie da się zaprogramować? POMÓŻCIE!! Bo już mi ręce opadają.. [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________Jeszcze jedno.. czy mógłby ktoś z kolegów podać numer i częstotliwość od swojego działającego pilota od B6, bo znalazłem na allegro rózne kluczyki, które działają na różnych częstotliwościach i już zgłupiałem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie :drinks: .. No to mam problem, bo te piloty co mam powinny się zaprogramować :confused4: Umówiłem się w serwisie pojutrze, może coś poradzą. Dam znać.

w serwisie nic nie poradzili i dalej stoje w miejscu..

tak z czystej ciekawości... po co Ci 2 nick'i na forum ?

przepraszam za odbiegnięcie od tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w twoim roczniku nie było kluczy na 3 przyciski... :cool1

jak nie było jak ja mam ten sam rocznik i mam 3 przyciski...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8z0 837 231/355 029 tak jest na moim pilocie

czestotliwosc 433,92,jesli nie mozesz u siebie-sprobuj w innym aucie i wtedy bedziesz wiedziec,czy to wina pilota,czy twojego modolu,jak znajde chwile,to sprobuje wgrac od kolezki z B5 i od drugiego z B6,ale to jakos na weekendzie dopiero-moze od passata tez sprobuje :wink4:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 23:26_________________________________________________sprobuj jeszcze takiej procedury-ponoc mozna w ten sposob zaprogramowac klucz z B7 do B6

''zamkniete auto otworzyc kluczem,nacisnac ''unlock'' dwa razy,wlozyc ten pilot z kluczem do stacyjki,przekrecic na pozycje on(nie uruchamiac silnika)w tej pozycji nacisnac raz ''unlock'',potem ''lock'',jeszcze raz ''lock'' i wyjac ze stacyjki''-powinno dzialac[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 00:18_________________________________________________tu masz linka z audizine-procedura,jaka ja Ci polecilem dziala na A4 i TT- http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=71439

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy klucze z B7 nie mają inne frequency :mysli:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=264749 -widocznie mozna,ale sprawdzic nie zaszkodzi... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumniałem to on przełożył IMMO ze starego klucza do nowego tak? Czy jak tak się zrobi to można kupić kluczyk z rużnym frequency? Jak tak to kupie i się pobawie.

a skad wiesz jaka ma tamten?moze taka sama,tego tam nie powiedzieli,ze jest inna czestotliwosc,tylko ,ze pilot jest od B7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...