Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Quattro 2,0 TFSI


slawinho

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.06.2020 o 09:28, karolek_ust napisał:

No wszystko zależy czy jest dobry olej i z odpowienia specyfikacja , wymieniany przed czasem to nic sie nie dzieje , ja zmieniam co 8 tys olej zawsze w samochodach , teraz w audi zmieniłem na Motula , zobaczymy czy cos ubędzie , poprzednio nie wiem jaki był olej bo jak kupiłem był po serwsie . 

zrobiłem płukankę i wlałem olej Ravenol 5W40 przez 3000 km nie brało oleju ale mechanik co mi robił rzzrząd zlał olej i wlał tani Motul ale na szczescie w czerwcu będę zmieniał na tego Ravenola i oczywiście płukanka Liquid Moly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2020 o 22:37, Dev napisał:

bez sensu

tutaj masz idealny olej do swojego auta:

RAVENOL-Turbo-VST-SAE-5-W-40-USVO-1-L.jp

Dzieki za rade własnie taki olej uzywam i  bede uzywać dalej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 4 latach. Tak wygląda.

 Przebieg 175000.  

Założone Turbo Hybryda , IC FMIC, Downpipe z katem sportowym,, trochę pakietu s-line (listwy, nakładki progowe, kierownica, emblematy😊) , zawieszenie Eibach Pro Kit amory Bilstein B6 teraz czuć nierówności ale 150 w zakrętach  😀. Felgi AEZ i opony 18 Pirelli Cinturauto AO. Klapa bagażnika z S4. Rozrząd nowy, pompa wody, cewki czerwone, nowa odma, filtr sportowy AEM, Android Carplay, Pompa vaccum, czujniki ciśnienia oleju i wałka rozrządu nowe. lampy tył nowe bo oryginalna klapa gniła i przewody były zgnite. tarcze przód Brembo tył Zimmermann, nowe klocki , wyczyszczone i zregenerowane zaciski hamulce pomalowane. 4 razy olej wymieniany i 4 płukanki końcówki chromowane teraz czyste😊.  60% modyfikacji sam robiłem gdzie miałem dostęp z lewarka😒 tam gdzie trzeba było podnośnic wysoko auto  mechanicy.

Następnym razem kupie juz Audi ale z literką S albo R za dużo kasy i grzebania żeby to jeździło i wyglądało jak sie kupuje Audi bieda edition lepiej już dozbierać te 30,000 więcej

Dużo kasy włożyłem żeby teraz sprzedawać, będę jeździł aż zgnije😀

20230510_155414.jpg

 

20230815_105609.jpg

Edytowane przez slawinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze inwestować w wydech, dyfuzor nowy , fotele sline, czy zbierać  już pomału na Audi S5 2015 -2017 roczn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...