Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.8 T Quattro


BartRS

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, raaf napisał:

No na tył to miałeś fantazje nie powiem :D 

a nie dałbyś rady tego jakoś spiłować, obciąć - zaokrąglić jakby zgodnie z linia zderzaka ale z wypustem powiedzmy 1/2cm, potem albo okleic folia albo prysnąć czymś wtedy mogłoby być spoko:wink:  coś takiego jak to niżej "profesjonalnie" przedstawilem :grin:

image.png

raaf, zdecydowanie poprawiłeś mój ulep  :decayed:
Najpierw zainspirowało mnie coś na styl tego:
dyfuzor1.jpg

Ale przesadziłem, poeksperymentowałem :D 
Finalnie może pokusiłbym się o bardziej subtelny, jak ten:


dyfuzor 2.jpg

Ale zostaje raczej przy wersji S-line w kolorze nadwozia :D Nie wiem, co mi strzeliło :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no jak nie poeksperymentujesz to się nie dowiesz :D  ktoś kiedyś przyeksperymentował z dokładka cupry na przód i teraz praktycznie każdy pakuje :D ale w modelarza się jeszcze z tyłem bym pobawił skoro przód już masz niestandardowy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, raaf napisał:

A no jak nie poeksperymentujesz to się nie dowiesz :D  ktoś kiedyś przyeksperymentował z dokładka cupry na przód i teraz praktycznie każdy pakuje :D ale w modelarza się jeszcze z tyłem bym pobawił skoro przód już masz niestandardowy :D 

Zanim sprawię ori, to może przy czasie zrobię, to brzydkie dziecko było efektem nudy :P
Może faktycznie, jak trochę te skiby ukrócę, będzie minimalnie lepiej :eusathink::P
Natomiast muszę to napisać - jestem pod ogromnym wrażeniem normalnej, ludzkiej, konstruktywnej krytyki, nie jakiegoś hejtu na tym forum :D
To motywuje jak cholera :thumbup1:



 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś efektem nudy były wynalazki :lol: , Tobie odrobinkę zabrakło ale kto wie może jeszcze coś wydłubiesz :D 

5 minut temu, BartRS napisał:

Natomiast muszę to napisać - jestem pod ogromnym wrażeniem normalnej, ludzkiej, konstruktywnej krytyki, nie jakiegoś hejtu na tym forum :D
To motywuje jak cholera :thumbup1:

Dobre dobre tnij ten parapet :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...