Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nieudolna próba kradzieży. A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niespodzianka rano (Belgia), zobaczcie na zaślepkę zamka Używali otwornicy? :D

IMG_20200619_060841.jpg

15925597551568485225237885168554.jpg

Edytowane przez Damian320d

Opublikowano

Myśle kolego, że Twoje porównanie jest nie na miejscu. Stawiasz zawód osób branży budowlanej w nie korzystnym świetle sugerując, że sa nieudacznikami.

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Muskel1 napisał:

Myśle kolego, że Twoje porównanie jest nie na miejscu. Stawiasz zawód osób branży budowlanej w nie korzystnym świetle sugerując, że sa nieudacznikami.

Bez urazy dla budowlańców, sam nim jestem z zawodu.  Już usuwam aby nikogo nie urazić. Ale jak mówisz partacz mechanik to nie to samo? Pozdrawiam i zabezpieczajcie swoje autka. 

Opublikowano

Tak oczywiście ale gdy mechanik coś zwali przy próbie wykonywania swojego zawodu jest to krytyka dotycząca danej czynności w danej sytuacji wiec można jak najbardziej nazwac go partaczem, zresztą jak każdego pracownika wykonującego swój zawód. Problem tu był innej natury, pomijając już fakt asocjacji, którą przytoczyłeś- że budowlańce kradną samochody:wink:

Popraw i bedzię dobrze:wink:

Z tego co widzę, byli to jacyś amatorzy, którym nie tyle o kradzież pojazdu chodziło co o przetmioty w nim znajdujące się. Może chcieli ukraść poduche, kierownicę, MMI lub coś innego. Z tymi zdolnościami jakimi się wykazali nawet 30cm by tym autem nie odjechali.

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, Muskel1 napisał:

Tak oczywiście ale gdy mechanik coś zwali przy próbie wykonywania swojego zawodu jest to krytyka dotycząca danej czynności w danej sytuacji wiec można jak najbardziej nazwac go partaczem, zresztą jak każdego pracownika wykonującego swój zawód. Problem tu był innej natury, pomijając już fakt asocjacji, którą przytoczyłeś- że budowlańce kradną samochody:wink:

Popraw i bedzię dobrze:wink:

Z tego co widzę, byli to jacyś amatorzy, którym nie tyle o kradzież pojazdu chodziło co o przetmioty w nim znajdujące się. Może chcieli ukraść poduche, kierownicę, MMI lub coś innego. Z tymi zdolnościami jakimi się wykazali nawet 30cm by tym autem nie odjechali

Ok masz rację. Już poprawione jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam ? 

Byłem dziś rano w aso zamówiłem wszystko co trzeba,  części + wymiana +- 400 euro. Panowie powiem wam tak aby zdrowie było a reszta to tylko pieniądze 

Edytowane przez Damian320d

Opublikowano

:thumbup1:

Pokryje to ubezpieczenie czy musisz sam te koszta ponieść?

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Muskel1 napisał:

:thumbup1:

Pokryje to ubezpieczenie czy musisz sam te koszta ponieść?

Niestety to jest już w moim zakresie :(

Opublikowano

Pięknie:wacko: Nie ma jak 400€ sobie  wyrzucić.

2 lata temu ktoś na parkingu zarysował mi cały tylny zderzak przy wyjeżdżaniu i sobie pojechał. 300€ poleciało... znam ten ból. 

 

Opublikowano
  • Autor

Niestety boli to prawda, można byłoby zrobić taniej ale słuchaj od mechanika potem jedz do electro mechanika żeby zakodował kluczyki, zwolnij się z pracy itp i suma się wyrówna. Najgorzej że u mnie wydatki zawsze się kumulują na ostatnią chwilę tzn za miesiąc ślub ? :D

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Myśle kolego, że Twoje porównanie jest nie na miejscu. Stawiasz zawód osób branży budowlanej w nie korzystnym świetle sugerując, że sa nieudacznikami.

A gdzie Ty widzisz tu porównanie do budowlańców????

Uważasz, że jak jest otwornica to tylko do ścian lub czegoś podobnego???

Dziwnie naskoczyłeś na kolegę, który poprostu chciał podzielić się informacją.

Opublikowano
9 minut temu, Adam87 napisał:

A gdzie Ty widzisz tu porównanie do budowlańców????

Uważasz, że jak jest otwornica to tylko do ścian lub czegoś podobnego???

Dziwnie naskoczyłeś na kolegę, który poprostu chciał podzielić się informacją.

Nie panikuj. Kolega już zmienił treść

Opublikowano

To zmień też swoją, żeby nie było "paniki" :wink4:

Opublikowano

I co same smileys wstawie w miejsce tego.?:grin: To trzeba by wszystko tam zmienić bo kolega też mnie cytował i na cytaty odpowiedziałem itd... Skasować wszystkiego nie da sie.

Opublikowano
1 godzinę temu, Damian320d napisał:

Niestety boli to prawda, można byłoby zrobić taniej ale słuchaj od mechanika potem jedz do electro mechanika żeby zakodował kluczyki, zwolnij się z pracy itp i suma się wyrówna. Najgorzej że u mnie wydatki zawsze się kumulują na ostatnią chwilę tzn za miesiąc ślub ? :D

Dlaczego kodowanie kluczyków? Myślałem że w ASO można samą wkładkę na podstawie wisiorka z numerem, który dostałeś przy kupnie auta zamówić. Wtedy kluczyki pozostaja te same. 

Opublikowano

W sumie racja:whistling:

Jak ktoś już dotąd doczyta to już będzie wiadomo chodzi:hi:

Pzdr:wink4:

Damian, na jedno to dobrze, że nie dali rady:heat: szkoda tylko teraz twojej kasy na naprawę tego. 

 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Damian320d napisał:

Najgorzej że u mnie wydatki zawsze się kumulują na ostatnią chwilę tzn za miesiąc ślub ? :D

Eee tam ślub... jak kocha to poczeka. Auto jest ważniejsze:grin::grin::wink:

Opublikowano
3 godziny temu, Damian320d napisał:

Niestety boli to prawda, można byłoby zrobić taniej ale słuchaj od mechanika potem jedz do electro mechanika żeby zakodował kluczyki, zwolnij się z pracy itp i suma się wyrówna. Najgorzej że u mnie wydatki zawsze się kumulują na ostatnią chwilę tzn za miesiąc ślub ? :D

Gratulacje :hi:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Eee tam ślub... jak kocha to poczeka. Auto jest ważniejsze:grin::grin::wink:

Już i tak kobitka czeka 8 lat hehe

8 minut temu, Adam87 napisał:

Gratulacje :hi:

A dziękuję ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Dlaczego kodowanie kluczyków? Myślałem że w ASO można samą wkładkę na podstawie wisiorka z numerem, który dostałeś przy kupnie auta zamówić. Wtedy kluczyki pozostaja te same. 

A rozumiem, myślałem że kluczyki też trzeba. Tak obiło mi się o uszy. 

Opublikowano

Mogę się mylić ale chyba wystarczy nr. VIN żeby dorobić wkładki. Wcześniej z kluczykami dawali do kompletu taki jakby breloczek z numerkami ale właśnie szkałem u siebie i takiego nie mam czyl już chyba nie ma w komplecie. Golf 7 żony też tego nie ma (nawet książki serwisowej). Nie dają już po prostu i tyle. Wiem że w A7 B7 i Golfie 6 jeszcze coś takiego miałem. 

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.