Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kręci nie odpala...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, z moim problemem borykam się już pół roku i nadal nie mogę zlokalizować co tak naprawdę jest grane. Kiedy auto stoi rano odpala za pierwszym razem( oczywiście gdy nie jest gorąco). Po dojechaniu do pracy i zostawieniu go na słońcu kręcę go po 3-4 razy żeby odpalił. Wyczaiłem że czasem nie słychać w ogóle pompy przy przekręcaniu kluczyka i wtedy wiadomo że nie odpali za cholerę. Często jest właśnie tak jak jest gorąco i to nie ważnie czy gorący czy zimny silnik , nie odpali i tyle. Wymieniłem już pompę paliwa, przekaźnik, czujnik położenia wału, świece, czujnik cieczy chłodzącej i dalej już nie wiem co robić jestem załamany... Jeżeli ktoś rozwiązał ten problem proszę bardzo o pomoc :facepalm:

Opublikowano
41 minut temu, robson602 napisał:

Witam, z moim problemem borykam się już pół roku i nadal nie mogę zlokalizować co tak naprawdę jest grane. Kiedy auto stoi rano odpala za pierwszym razem( oczywiście gdy nie jest gorąco). Po dojechaniu do pracy i zostawieniu go na słońcu kręcę go po 3-4 razy żeby odpalił. Wyczaiłem że czasem nie słychać w ogóle pompy przy przekręcaniu kluczyka i wtedy wiadomo że nie odpali za cholerę. Często jest właśnie tak jak jest gorąco i to nie ważnie czy gorący czy zimny silnik , nie odpali i tyle. Wymieniłem już pompę paliwa, przekaźnik, czujnik położenia wału, świece, czujnik cieczy chłodzącej i dalej już nie wiem co robić jestem załamany... Jeżeli ktoś rozwiązał ten problem proszę bardzo o pomoc :facepalm:

 A czujnik położenia wału wymieniłeś na Boscha?  Zmierz jego oporność 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, pila24 napisał:

 A czujnik położenia wału wymieniłeś na Boscha?  Zmierz jego oporność 

Tak, tylko że nie mam tego problemu z odpalaniem jak jest chłodno i to jest dziwne.

Opublikowano
56 minut temu, robson602 napisał:

Tak, tylko że nie mam tego problemu z odpalaniem jak jest chłodno i to jest dziwne.

Bo taki właśnie jest objaw padniętego czujnika położenia wału,zaczyna zwiększać się jego rezystancja jak jest cieplejszy i w pewnym momencie ECU nie odbiera poprawnie z niego odczytu. Nie zawsze kończy się to błędem. Kiedyś miałem ten sam problem i miernikiem sprawdziłem jaka jest rezystancja na zimnym a jaka na ciepłym czujniku,była różnica około 200-250 Ohmów. 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, pila24 napisał:

Bo taki właśnie jest objaw padniętego czujnika położenia wału,zaczyna zwiększać się jego rezystancja jak jest cieplejszy i w pewnym momencie ECU nie odbiera poprawnie z niego odczytu. Nie zawsze kończy się to błędem. Kiedyś miałem ten sam problem i miernikiem sprawdziłem jaka jest rezystancja na zimnym a jaka na ciepłym czujniku,była różnica około 200-250 Ohmów. 

Czyli nowy czujnik już padnięty jest?

Opublikowano
53 minuty temu, robson602 napisał:

Czyli nowy czujnik już padnięty jest?

Sprawdź jego rezystancje w różnych temperaturach. Np jaka jest w +25°C a jaka w +60°C 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

I jak kolego rozwiązałeś problem? Mam to samo

Opublikowano
W dniu 14.07.2020 o 16:50, robson602 napisał:

Witam, z moim problemem borykam się już pół roku i nadal nie mogę zlokalizować co tak naprawdę jest grane. Kiedy auto stoi rano odpala za pierwszym razem( oczywiście gdy nie jest gorąco). Po dojechaniu do pracy i zostawieniu go na słońcu kręcę go po 3-4 razy żeby odpalił. Wyczaiłem że czasem nie słychać w ogóle pompy przy przekręcaniu kluczyka i wtedy wiadomo że nie odpali za cholerę. Często jest właśnie tak jak jest gorąco i to nie ważnie czy gorący czy zimny silnik , nie odpali i tyle. Wymieniłem już pompę paliwa, przekaźnik, czujnik położenia wału, świece, czujnik cieczy chłodzącej i dalej już nie wiem co robić jestem załamany... Jeżeli ktoś rozwiązał ten problem proszę bardzo o pomoc :facepalm:

Sprawdź wiązkę idącą do pompy paliwa, gdzieś może być coś przełamane, skoro mówisz że pompa raz daje raz nie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.