Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moje a4!:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko kupiłem miesiąc temu. Rok produkcji 1995. Dynamiczny silniczek 1.8 podkręcony na 140KM. Bardzo fajnie lata :>

Mam założony sekwencyjny gaz, spalanie ok.12. Na gazie jechałem już max.210,ale myślę że poleci więcej :>

http://img7.imageshack.us/my.php?image=p1020785f.jpg

http://img26.imageshack.us/my.php?image=p1020786s.jpg

http://img27.imageshack.us/my.php?image=p1020787d.jpg

Narazie jeszcze zimówki i kołpaczki, ale aluski 16" czekają w garażu:)

Jak narazie jestem bardzo zadowolony:)

Opublikowano

fajne fajne , ale z kąd 140km?

Opublikowano

ładna sztuka :good: kolorek nawet chyba taki jak mój :decayed: tylne lampki mieniałes czy juz z takimi kupiłeś :kox:

Opublikowano

Ładny kolorek :) dobrze pasuje z chrom-ramkami

Załóż felgi i dodaj foty, wtedy sie oceni :wink4:

Opublikowano

fajne fajne , ale z kąd 140km?

Przecież napisał, że ma gaz założony (NOS ???) :polew:

A tak poza tym to całkiem fajna.

Opublikowano

fajne fajne , ale z kąd 140km?

Przecież napisał, że ma gaz założony (NOS ???) :polew:

A tak poza tym to całkiem fajna.

Haha , nie zauważyłem tego faktu :D

Opublikowano
  • Autor

fajne fajne , ale z kąd 140km?

Zachipowany:)

Opublikowano

fajne fajne , ale z kąd 140km?

Zachipowany:)

A możesz trochę dokładniej, bo jeszcze nie słyszałem, żeby chip w silniku wolnossącym dodał z 15 koni.

Masz wykres z hamowni, czy tylko zapewnienie sprzedawcy?

Opublikowano

Chip do 1.8 dodaje chyba 10 czy 14 koni, ale gratis 2l więcej spalania :no::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

fajne fajne , ale z kąd 140km?

Zachipowany:)

A możesz trochę dokładniej, bo jeszcze nie słyszałem, żeby chip w silniku wolnossącym dodał z 15 koni.

Masz wykres z hamowni, czy tylko zapewnienie sprzedawcy?

fajne fajne , ale z kąd 140km?

Zachipowany:)

A możesz trochę dokładniej, bo jeszcze nie słyszałem, żeby chip w silniku wolnossącym dodał z 15 koni.

Masz wykres z hamowni, czy tylko zapewnienie sprzedawcy?

fajne fajne , ale z kąd 140km?

Zachipowany:)

A możesz trochę dokładniej, bo jeszcze nie słyszałem, żeby chip w silniku wolnossącym dodał z 15 koni.

Masz wykres z hamowni, czy tylko zapewnienie sprzedawcy?

Sprzedawca mi o tym powiedził. Ale kumpel ma podobne audi z tego rocznika, też 1,8 no i nie daje mi rady. Po tym stwierdzam, że jednak to nie ściema

Opublikowano

Zachipowany:)

Sprzedawca mi o tym powiedził. Ale kumpel ma podobne audi z tego rocznika, też 1,8 no i nie daje mi rady. Po tym stwierdzam, że jednak to nie ściema

A jednak ściema.

Opublikowano

Jeśli podobne auto nie daje wam rady to znaczy że macie zachipowane silniki !!! :naughty:

:decayed: Nowa Teoria :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ładny kolor, a jak wnętrze wygląda?

W magiczną moc chipa radzę nie wierzyć.

Opublikowano
  • Autor

Ładny kolor, a jak wnętrze wygląda?

W magiczną moc chipa radzę nie wierzyć.

Być może. W każdym bądź razie to co ma pod maską jak narazie mi wystarcza :)

Jeśli chodzi o wnętrze to postaram się wrzucić jakieś zdjęcia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.