Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie bluetooth


predator1

Rekomendowane odpowiedzi

No i mam w tej chwili wszystko opisane powiedz mi jeszcze tylko myślisz że jak podłączę to tak jak jest w opisie coś się może wydarzyć złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, predator1 napisał:

No i mam w tej chwili wszystko opisane powiedz mi jeszcze tylko myślisz że jak podłączę to tak jak jest w opisie coś się może wydarzyć złego

Jak podłączysz wszystko poprawnie do przejściówki rnse (domniemam iż taką masz jak z rnsd przeszedłeś) to podłącz kompa i vcds spróbuj się podłączyć z telefonem (moduł numer 77). Jeżeli się nie połączy ale np. telefon widzi BT to trzeba przekodować moduł tak aby diagnoza była poprzez linie K (domyślnie jest ustawiona na can i vcds nie połączy się z modułem),trzeba to zrobić poprzez moduł gateway którego nie ma w a4 b6 ale jest u mnie w piwnicy ?

Oczywiście nie ma gwarancji się uda się wymusić diagnozę przez linię K bo to nowszy moduł niż te 8P0. Ale można spróbować w ramach eksperymentu. Dobrze podłączony moduł nie uszkodzi niczego, jedynie może nie zadziałać.

20200626_222259.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jesteś kopalnią wiedzy chłopie jeszcze 2 pytania mam do ciebie bo widzę że naprawdę jesteś ogarnięty w tym temacie wyślę ci zaraz zdjęcie który jest na radiu RNS e tym moim i powiedz mi gdzie tam znajdę plus 12 V i masę bo nie ma tam prostego oznaczenia tylko są jakieś literki cyferki i gdzieś pośród tego Najprawdopodobniej w tym czerwonym kółku jest stała Masa i stały prąd to pierwsze pytanie a drugie dotyczy tego schematu który ty mi wysłałeś z tymi pinami masz tam podane mikrofon plus mikrofon minus  mikrofon a w schemacie radia Jak się przyjrzysz dobrze podane jest wejście + wejście- I..... wyjscie+ I wyjście-... i pytanie Które piny z tej rozpiski którą ty mi wysłałeś mam podpiąć pod jaki Mikrofon pod wejście czy pod wyjście plus minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie te dwie pozycje które zakreślił m ci w czerwonym kółku Jakbyś mógł spojrzeć na ten schemat na radiu i powiedzieć mi która to kostka na radiu i który PIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, predator1 napisał:

Interesują mnie te dwie pozycje które zakreślił m ci w czerwonym kółku Jakbyś mógł spojrzeć na ten schemat na radiu i powiedzieć mi która to kostka na radiu i który PIN

Cytat

pin 1 zasilanie bt(+) pin 15 kostka D
pin 2 zasilanie bt (masa) – pin 12 kostka D
pin 8 sygnał tel + pin 12 kostka C
pin 9 sygnał tel – pin 6 kostka C
pin 11 + mikrofonu
pin 12 – mikrofonu
pin 15 k-line pin 5 kostka B
pin 16 wyciszenie TEL MUTE pin 11 kostka D
pin 17 CAN HIGH pin 9 kostka D
pin 18 CAN LOW pin 10 kostka D

Mikrofon masz opisany na radiu,kostka C

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masę i Plus rozkminiłem na schemacie w radiu to jest kostka D pin 16 plus a masa kostka d  pon 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, predator1 napisał:

Kolego masę i Plus rozkminiłem na schemacie w radiu to jest kostka D pin 16 plus a masa kostka d  pon 14

Pin 15 to +12V a pin 12 -12V w kostce D.

Lepiej bądź ostrożny i czytaj wszystko po 5 X razy nim podłączysz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi się to podłączyć to zapraszam cię nad morze do Koszalina bo Stąd właśnie jestem Trzymaj kciuki muszę przeanalizować To co napisałeś z tym plusem I minusem bo dostałem info że właśnie PIN 16 to plus a 514 to minus w kostkach d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz co Coś mi się jeszcze nie zgadza z tym mikrofon minus mikrofon plus podałeś PIN 11 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, predator1 napisał:

Screenshot_20200725-171133_Google.jpg

A to na rozpisce 11 i 12 PIN w kostce C to faktycznie 12 PIN To jest telefon plus ale 11pin nie ma tam nic o telefon minus gdzie powyżej jest na przykład telefon minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamm  niezgodność z tą masą i z plusem nie zgadza mi się też ten mikrofon plus mikrofon minus to co mi podałeś czyli u ciebie mikrofon Plus i minus to jest 11 12 PIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostała rozpiska zgadza się z tą z którą mam czyli nie zgadza mi się jeszcze raz mikrofon plus mikrofon minus bo rozpisce którą teraz mi przesłałeś PIN 11 i 12 to jest telefon plus i coś jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że cię męczę ale muszę to naprawdę porządnie przedyskutować zanim spalę auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ogarnąłem twój PIN 11 i 12 to jest w kostce z mojego modułu .. teraz to skumałem piszesz mi że mikrofon jest rozpisany u mnie na radiu na kostce tylko teraz moje pytanie które było wcześniej tam są cztery mikrofony Jak się przyjrzysz wejścia są dwa i wyjścia są dwa i teraz które

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...