Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie bluetooth


predator1

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, predator1 napisał:

Sorry koledzy że wam tak truję Ale jestem laikiem jeżeli chodzi o elektrykę dzisiaj walczyłem z Radiem rns-e i z multifunkcją i fisem bo nie działało to w ogóle teraz już działa Nie działa tylko przycisk Mode ale z tego co wyczytałem musi zadziała tylko w przypadku zamontowania Bluetooth w instalacji

Mode jest właśnie od BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prosty chłop od pługa oderwany i to co widzę gdzie mam podłączyć to tyle podłączę ale tak jak jest niewiadoma z tymi trzema No to szukaj wiatru w polu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ale żeby ten przycisk mi zadziałał to muszę podłączyć Bluetooth a nie podłączę jak chociażby tego nie sprawdzę czy działa Bo nie wiem od czego są te kable 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, predator1 napisał:

Dla kogoś kto miernik miał w ręku i wie o co kaman to żaden problem No dla mnie to jest ciemna magia

Ogólnie jeżeli nie czujesz się na siłach to może sam tego nie rób,bo można uszkodzić instalacje w aucie i będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pila24 napisał:

Ogólnie jeżeli nie czujesz się na siłach to może sam tego nie rób,bo można uszkodzić instalacje w aucie i będzie problem.

Ogólnie powiem ci że lubię wyzwania No wiem że bawienie się w elektryka jak się na tym Człowiek nie jest na ogrodzi Jak to się mówi pożarem ale w tym przypadku mówię gdybym miał dokładny opis tych przewodów trzech których mi brakuje No instalacji raczej nie spalę bo będzie podłączone tam gdzie po prostu ma być Najwyżej nie będzie łączenia Bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, predator1 napisał:

Ogólnie powiem ci że lubię wyzwania No wiem że bawienie się w elektryka jak się na tym Człowiek nie jest na ogrodzi Jak to się mówi pożarem ale w tym przypadku mówię gdybym miał dokładny opis tych przewodów trzech których mi brakuje No instalacji raczej nie spalę bo będzie podłączone tam gdzie po prostu ma być Najwyżej nie będzie łączenia Bluetooth

Ale zgodzę się z tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, predator1 napisał:

Ale zgodzę się z tobą

Tak samo miałem dzisiaj z zabawą włączenie linijkami bo wymieniałem radio z rns-d na rns-e i nie podświetlają mi się gasiło mi się po pół godzinie nie było wyświetlania na fisie nie działa multifunkcja bo prowadziłem kany i wszystko działa bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I też teoretycznie chłopaki mi pomogli i tak jak powiedzieli tak podłączyłem i zobacz działa do tego mówię gdyby ktoś potrafił mi udzielić informacji od czego są te trzy kable To tak jak mówię spróbowałbym to podłączyć może akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry też za te błędy w pisowni ale jadę mówię do telefonu i telefon czasami pisze mi co chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, predator1 napisał:

Ogólnie powiem ci że lubię wyzwania No wiem że bawienie się w elektryka jak się na tym Człowiek nie jest na ogrodzi Jak to się mówi pożarem ale w tym przypadku mówię gdybym miał dokładny opis tych przewodów trzech których mi brakuje No instalacji raczej nie spalę bo będzie podłączone tam gdzie po prostu ma być Najwyżej nie będzie łączenia Bluetooth

Juz były przypadki uwalenia instalacji can przy montowaniu BT. Rozbierz kostkę i tam są opisane numery pinów. Miernikiem funkcją ciągłości (piszczyk) sprawdzasz czy dany pin  przewodu jest wsadzony w danym miejscu w gnieździe według opisu. Opis masz jaki pin z modułu BT jaką ma funkcję,pozostałe odpowiedzi masz w temacie o montażu BT w b6.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pila24 napisał:

Juz były przypadki uwalenia instalacji can przy montowaniu BT. Rozbierz kostkę i tam są opisane numery pinów. Miernikiem funkcją ciągłości (piszczyk) sprawdzasz czy dany pin  przewodu jest wsadzony w danym miejscu w gnieździe według opisu. Opis masz jaki pin z modułu BT jaką ma funkcję,pozostałe odpowiedzi masz w temacie o montażu BT w b6.

Dobra kolego Serdeczne dzięki za pomoc ale tak jak powiedziałem wolę z tym miernikiem tam nie skakać w kostkach bo faktycznie coś spieprze... ale z góry dzięki za chęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi kolego jeszcze mówisz o kostce w module bluetooth żeby ją rozebrać i sprawdzić numery PIN tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to miałoby sens bo gdyby tam w kostce w pięt a w moduł bluetooth były numery pinów to idąc za twoją radą i numerami pinów które ty mi wysłałeś mógłbym połączyć to ze schematem na radiu i wtedy byłaby możliwość zrobienia tego bez miernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, predator1 napisał:

Powiedz mi kolego jeszcze mówisz o kostce w module bluetooth żeby ją rozebrać i sprawdzić numery PIN tak?

tak rozbierz kostkę i będziesz widział po kolorach kabli do czego idą i ze schematu odczytasz co to jest, pożniej w radiu sobie zobaczysz gdzie to ma isć i tyle.

Po drugie jak dopisujesz coś pod swoim postem to staraj się używać funkcji EDIT bo tak to się czytać tego nie da, post pod postem i wyciągasz całość na 2 strony bez sensu.

schemat wklejałem Ci z Seata Altea XL z 2007 roku (tam taki moduł występuje) więc opisy pinów z modułu masz, reszta jak kolega wyżej pisał, albo z naklejki na radiu albo z tematu o dokładaniu BT do a4 B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pila24 napisał:

Juz były przypadki uwalenia instalacji can przy montowaniu BT. Rozbierz kostkę i tam są opisane numery pinów. Miernikiem funkcją ciągłości (piszczyk) sprawdzasz czy dany pin  przewodu jest wsadzony w danym miejscu w gnieździe według opisu. Opis masz jaki pin z modułu BT jaką ma funkcję,pozostałe odpowiedzi masz w temacie o montażu BT w b6.

Dobra kolego Serdeczne dzięki za pomoc ale tak jak powiedziałem wolę z tym miernikiem tam nie skakać w kostkach bo faktycznie coś spieprze... ale z góry dzięki za chęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej będę pamiętał o twoich uwagach Z góry dziękuję na razie za dobre chęci i rady jak coś uda mi się zrobić To napiszę czy mi się udało Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ci kolego że jesteś wielki rozebrałem właśnie kostkę z modułu i wszystko jest idealnie opisane według twojego schematu który ty mi wysłałeś teraz tylko kwestia kolorów i sprawa jest rozwiązana będę próbował do podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...