Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem się pochwalić moją ślicznotką. :)

Jeszcze czeka grzecznie w garażu na indywidualne tablice rejestracyjne.  :)

Świeżo sprowadzona z Niemiec. (full opcja)

Na razie przejechane 2 tys km z Niemiec do Polski.

Spalanie na trasie: 7,3

Niezła moc :)

Ahaa i muszę ją jeszcze nauczyć Polskiego bo na razie gada mi ino po Niemiecku :)

 

 

 

Opublikowano

Poczułem się przez chwilę jak w Gwiezdnych Wojnach :grin:

A tak na poważnie, jakieś mody w planach ?

Opublikowano
  • Autor

Na razie jestem na etapie kupowania nowych dodatków podstawowych-jak dywaniki itp

Później może pomyśle....  :)

Opublikowano
19 minut temu, NelsonPL napisał:

 

Na razie jestem na etapie kupowania nowych dodatków podstawowych-jak dywaniki itp

Później może pomyśle....  :)

 

Gratulacje zakupu :thumbup1: 

Ja myślałem  że tymi efektami świetlnymi pokazałeś co będziesz wymieniał  :wink: 

Opublikowano

Gratuluję zakupu, bazę do modów już masz, teraz trzeba działać :naughty:

Nie wiedziałem, że w naszych B8 mamy taką technologię kosmiczną. Muszę się zorientować co i jak aby dołożyć coś do mojej :tongue4:

Opublikowano

XDDD

 

zrobiłeś mi dzień tym filmikiem, kocham cie

Edytowane przez BLENDEK

Opublikowano

Full opcja majster ale brakuje 1/3 co wyjeżdżało w tym samochodzie faktycznie w full opcji:) 

Opublikowano

Fajna furka mod 200 koników i będzie moc.

 

Opublikowano
  • Autor

Mam dwa komplety opon Michelin ( letnie i zimowe na alumach)

Zimówki  na alumach fajnych. (17tki - bieżnik jak nowe)

Wersja MMI  --  MMI 2g HIGH

Wyposażenie:

--  czujniki deszczu

--czujniki zmierzchu

--tempomat (przyspieszanie i zwalnianie przyciskiem na kierownicy)

--czujniki parkowania (tył)

--3 strefowa klimatyzacja

--podgrzewane siedzenia

i wiele innych rzeczy.

 

 

 

Opublikowano

Furka naprawdę kozak, dobrze trafiłeś. Długo szukałeś takiej wersji?

Jak polecisz z kilkoma modami może na Raceism ją postawisz, lekka gleba i by się nadała :a4fan:

Opublikowano
6 minut temu, BLENDEK napisał:

Furka naprawdę kozak, dobrze trafiłeś. Długo szukałeś takiej wersji?

Jak polecisz z kilkoma modami może na Raceism ją postawisz, lekka gleba i by się nadała :a4fan:

To może razem sie umówcie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Troszkę czasu zajęło jej znalezienie.

Osobiście byłem  po nią w Niemczech.

Jest dokładnie taka jaką sobie wymarzyłem. (nawet lepsza) :)

 

 

Opublikowano
13 godzin temu, MaciekPL napisał:

To może razem sie umówcie :decayed:

Myślę, że z twoimi klamkami od RS'a zrobisz lepszą furorę :decayed: Przyłączysz się do nas.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:) 

Tył... (3).jpg

Opublikowano
W dniu 17.08.2020 o 12:24, NelsonPL napisał:

:) 

Tył... (3).jpg

Widzę, że już nawet spersonalizowana rejestracja.. :decayed: toż to rakieta, a nie Audi :a4fan:

Opublikowano

cos czuje ze tu bedzie niezle modzone :grin:

 

Opublikowano
  • Autor

Dobrze czujesz.... :)

Opublikowano
6 godzin temu, kudin napisał:

cos czuje ze tu bedzie niezle modzone :grin:

 

Czuję to samo co Ty i pewnie kilku innych zaglądających do tego tematu :wink:

 

Opublikowano
  • Autor

Co w planach zmian?

Na razie podstawowe rzeczy...nowe dywaniki, uchwyt na telefon itp

Na pewno nakładki na pedały, ale nie chińskie tylko ze sklepu Audi.

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał:

Co w planach zmian?

Na razie podstawowe rzeczy...nowe dywaniki, uchwyt na telefon itp

Na pewno nakładki na pedały, ale nie chińskie tylko ze sklepu Audi.

 

Co mogę ci poradzić - to bez sensu przepłacać za oryginały.. sam założyłem chińczyki i jestem mega zadowolony :wink: Zapłaciłem astronomiczne 78 PLN.

Teraz widzę jest do tego jeszcze przecena i można je wyrwać za 71,23..

Jak chcesz zobaczyć jak wyglądają po zamontowaniu to zapraszam do mojego tematu. Link masz w stopce :hi:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.