Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Chińskie akcesoria mnie nie interesują.

Ja jednak wole oryginały.:)

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał:

Chińskie akcesoria mnie nie interesują.

Ja jednak wole oryginały.:)

Co kto lubi.. Klient nasz Pan :wink: Daj znać ile Cię kosztowały bo jestem ciekaw :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Oprawki na moje indywidualne tablice już mam. :)

Teraz tylko czekać na rejestracje. ( obecnie śmigam na czerwonych)

Plus mały zestaw, który może być przydatny :audi:

20200822_123912.jpg

20200818_200209 (2).jpg

20200818_200327 (2).jpg

Opublikowano
W dniu 17.08.2020 o 12:24, NelsonPL napisał:

:) 

Tył... (3).jpg

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

20200714_125202 (2).jpg

Opublikowano
  • Autor

Moja fura już ma imię:)

Jej imię to: ULTRA:drunk::a4fan:

2 (2).jpg

Opublikowano

dz**ki, dragi, lasery ... :) :banan:

kozak fura

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał:

Moja fura już ma imię:)

Jej imię to: ULTRA:drunk::a4fan:

2 (2).jpg

S4 ? :facepalm:

Opublikowano
W dniu 3.09.2020 o 16:53, Michu1996 napisał:

S4 ? :facepalm:

Ale się mu trafiło heh. 

Opublikowano
Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Ale się mu trafiło heh. 

O wersji S4 ULTRA jeszcze nie słyszałem :grin:

Opublikowano

No S4 Ultra + jeszcze moze być :D

Opublikowano
  • Autor

To może słyszałeś o albumie Depeche Mode ,,ULTRA''  :)

S4 to nie przypadek--celowo wybrana ,,4-ka'' :cygaro:

Opublikowano
3 godziny temu, NelsonPL napisał:

To może słyszałeś o albumie Depeche Mode ,,ULTRA''  :)

S4 to nie przypadek--celowo wybrana ,,4-ka'' :cygaro:

Panie....przebacz :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Kolejny element wpadł z zaplanowanych dodatków do mojej Audiczki. :)

Osłona tunelu (ze sklepu Audi):a4fan:

Osłona tunelu-czarna.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

ile taka osłonka ?

Opublikowano
  • Autor

188 :hi:złociszy...

 

Wpadły ze sklepu Audi: :cygaro:

dywaniki - Audi (3).jpg

2d.jpg

d1.jpg

 

Kolejne plany w najbliższych dniach: :cygaro:

Nowy komplet dywaników na przód i tył (tkanina)

 

Nauczenie mojej ślicznotki pisać i mówić po polsku. (wgranie najnowszego oprogramowania PL MMI, mapy itd itd)  :dance2:

Dywaniki - komplet -Audi (3).jpg

Opublikowano

Graty zakupu ładnej a4 świetna baza do modów. :wink:

Najważniejsze że masz plan na swoje auto i realizuj to krok po kroku.

W dniu 9.09.2020 o 14:39, NelsonPL napisał:

Osłona tunelu (ze sklepu Audi):a4fan:

Osłona tunelu-czarna.jpg

napiszesz mi nr części tej osłony? Ciekawe czy do B9.5  podejdzie:eusathink:

Powodzenia w dopieszczaniu czwórki :gicior:

Opublikowano
  • Autor

Wejdź na oficjalną stronę sklepu Audi.

Możesz tam sprawdzić.

Myślę że powinno pasować bez problemu.:mysli:

Co do planu to mam pewną wizję swojego autka i powoli ją realizuje. (tylko oryginalne dodatki) :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
15 godzin temu, D4NTE napisał:

napiszesz mi nr części tej osłony?

Mam tą osłonę i przyznam że jest to przydatny gadżet szczególnie przy dzieciach. Łap numerek

20190912-012703.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kolejny element układanki:

Moja ślicznotka już pisze i mówi po naszemu. :cygaro:

Full pakiet - doświetlanie zakrętów i inne bajery.

 

 

dm1.jpg

dm2.jpg

dm3.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.