Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmień światła z tylu na ledowe i oświetlenie tablicy w ledzie i będzie gitarka 

Opublikowano
  • Autor

Dobry pomysł.... :thumbup1:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
9 godzin temu, NelsonPL napisał:

Dobry pomysł.... :thumbup1:

jak chcesz mam komplet liftowych lampek :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Mnie interesują tylko nowe ze sklepu.

I za jakiś czas, bo teraz mam inne plany co do zakupów do auta.:cygaro: (inne dodatki)

 

Na trasie.....  :hi:

20200918_170229-1 (3).jpg

 

Kilka fotek...  :cygaro:

20200927_163729 (4).jpg

GOPR0837 (2).JPG

GOPR0821 (2).JPG

GOPR0840 (2).JPG

 

:cygaro:840-12-pl-c4c3946d6c7569d9f3571b40790f3dfd.jpg

Edytowane przez NelsonPL

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
23 godziny temu, NelsonPL napisał:

:cygaro:840-12-pl-c4c3946d6c7569d9f3571b40790f3dfd.jpg

Wow, ale super! Pozwoliłem sobie pożyczyć na tapetę, nie obrazisz się? :a4fan:

indeks.jpg

 

Edytowane przez BLENDEK

Opublikowano
  • Autor

:thumbup1:  :hi:

 

Nowe rzeczy do Mojej Ślicznotki. :cygaro:

indeggks.jpg

bosch.jpg

eeeeeeeeeeee (4).jpg

 

Po świętach kolejne elementy układanki....

Tym razem takie cacuszka:  Przód i tył   :cygaro:

 

130608 (2).jpg

view (2).jpg

vi6ew (2).jpg

0a4b2a7edc8e70516ffa8cc08af31bb9 (2).jpg

39158c980ca9417f0ae3323182e91944 (2).jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ile takie coś?

Opublikowano
  • Autor

2200zł :cygaro:

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

2200zł :cygaro:

:jerk:. . . drogo

Opublikowano

jak z jakością??

Opublikowano
3 godziny temu, NelsonPL napisał:

2200zł :cygaro:

Drogo....widziałem nieco ponad 1650zł to samo.

Opublikowano
  • Autor

Jakość Full HD

W salonie Audi kosztuje 2200 ( tam będę montował)

 

Opublikowano

Tą kamerkę już widziałem parę razy do kupienia, ale nie myślałem, że ktoś na serio myśli wydać 2200 :grin:

Dla mnie trochę przerost formy nad treścią - za niedługo wszystkie te ORI dodatki które wsadzasz przewyższą wartość twojej fury.. :decayed:

Już lepiej było tą całą kasę przeznaczyć na zakup młodszego modelu.. :wink:

Aczkolwiek czekam z niecierpliwością na jakiś filmik w dzień/w nocy z pracy tego cudeńka od inżynierów Audi :thumbup1:

Opublikowano

No to jest gadżety z logo Audi stąd ta cena. Zobaczysz że na odwrocie made in China. Tylko produkt ma logo audi nr katalogowy i stąd taka cena. Oby jakość była Warta tej ceny. Bo za taka cenę to wolalbym kupić nowe koło nie rejestrator

Opublikowano
  • Autor

Jakość jest bardzo dobra.

To że coś jest składane w chinach (tania siła robocza) nie znaczy że jest gorszej jakości.

 

Odkryłem właśnie, że mam w swojej ślicznotce zamontowane,,Ogrzewanie Postojowe'' Auto jest sprowadzone z Niemiec.  :cygaro:

Czy jest to ogrzewanie postojowe suche czy mokre? (typ)

Nigdy czegoś takiego nie miałem w aucie.

Jak to działa?   Czy to fajny i praktyczny dodatek?

Jakieś porady mile widziane.:pali:

Jestem na etapie czytania instrukcji.

Fotki kluczyka: :cygaro:

 

20201228_182130 (2).jpg

20201228_182144 (2).jpg

20201228_182156 (3).jpg

Opublikowano
23 minuty temu, NelsonPL napisał:

Odkryłem właśnie, że mam w swojej ślicznotce zamontowane,,Ogrzewanie Postojowe''

Ciekawa niespodzianka po prawie pół roku posiadania auta. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Moja ślicznotka co chwile mnie zaskakuje.:P

Po jakimś czasie od kupna auta otwieram schowek a tam daleko w środku takie znalezisko.

Pendrive Sony 8GB a na nim muza Depeche Mode.:cygaro:

 

20201228_191949 (3).jpg

20201228_192025 (3).jpg

20201228_192016 (2).jpg

 

Kolejny element układanki :cygaro: (końcówki wydechu)

 

Oczywiście oryginalne.

W przyszły wtorek montaż w ASO.  :drunk:

 

Bez tytułu (5).jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Oczywiście......:whistling:

Opublikowano
15 godzin temu, NelsonPL napisał:

Kolejny element układanki :cygaro: (końcówki wydechu)

 

Oczywiście oryginalne.

W przyszły wtorek montaż w ASO.  :drunk:

 

Bez tytułu (5).jpg

trochę leniwy jesteś, samemu można zrobić to w czasie ok 1 minuty :naughty:

Opublikowano

Fajne autko, ale myśle że zły kierunek obrałeś, za ta kase włożona na „gadżety” miałbyś już napewno jakiejś spoko koło:hi:

lub coś innego bardziej przydatnego 

Edytowane przez Tkoczu_

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.