Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 B8 lift s line 3.0 Quattro Lava Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

soft na pewno będzie ale na razie inne rzeczy są do ogarnięcia trzeba pomyśleć coś o obniżeniu bo koza straszna ale teraz już nie ma sensu po zimie wleci coś

Opublikowano

No obniżyć przydałoby się. Ale ten tył się prosi i neon led. Masz ten sam kolor co ja i tył zderzak lift sline robi robotę i rura na dwie strony

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, karolek_ust napisał:

No obniżyć przydałoby się. Ale ten tył się prosi i neon led. Masz ten sam kolor co ja i tył zderzak lift sline robi robotę i rura na dwie strony

nio napewno neon by się przydał myślę że wpadnie za jakiś , zbieram graty do zamontowania ramki piano polift najważniejsze już jest

IMG_7056.jpg

Opublikowano

zacznij od sensownych rzeczy a nie od jakis pierdół, które zawsze zdązysz ogarnąc

Opublikowano
10 minut temu, Dev napisał:

zacznij od sensownych rzeczy a nie od jakis pierdół, które zawsze zdązysz ogarnąc

AMENT.

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Dev napisał:

zacznij od sensownych rzeczy a nie od jakis pierdół, które zawsze zdązysz ogarnąc

co masz na myśli

Opublikowano
45 minut temu, barca8585 napisał:

co masz na myśli

Nie zartuj, nie czytasz tego co dam piszesz ?

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

Nie zartuj, nie czytasz tego co sam piszesz ?

 

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, Dev napisał:

Nie zartuj, nie czytasz tego co dam piszesz ?

nie muszę czytać bo wiem co piszę napisałem że teraz nie będę obniżał bo zima nie długo będzie i wydaje mi się że może to poczekać tym bardziej że musze koło jakieś przymyśleć na lato i wtedy spasować to ładnie tak jak chce a ramka wpadła w fajnej cenie więc kupiłem a jak kupiłem to założę  

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie było tu pisane , auto śmiga i niedługo dobije do  200 tyś , szukam jakiejś fajnej 18 na lato ewentualnie 19 a dzisiaj wpadły nowe graty które czekają na montaż 

983b3cef-af05-4f63-b177-8c3067abb1fd.jpg

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, hardstylemax napisał:

Witam w jakiej cenie taki zestaw ?

Kierownice kupiłem za 700 zł + plus obszycie 300 zł a gałkę dałem 100 zł a obszycie 200 zł 

Opublikowano

Gdzie obszywałeś? Na fotkach obszycie wygląda fajnie

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, marcin_o23 napisał:

Gdzie obszywałeś? Na fotkach obszycie wygląda fajnie

Super zrobili godni polecenia 

D40DA310-8E17-4757-8F02-E5045CDCCEE0.png

Opublikowano
  • Autor

Pany mam pytanie chce trochę obniżyć auto zawieszenie mam 1BA koła lato będą 245 40 18 ewentualnie 255 35 19 co proponujecie

Opublikowano
33 minuty temu, barca8585 napisał:

Pany mam pytanie chce trochę obniżyć auto zawieszenie mam 1BA koła lato będą 245 40 18 ewentualnie 255 35 19 co proponujecie

245/35-19"

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Dev napisał:

245/35-19"

dzięki tylko zastanawiam się jakie sprężyny wrzucić

Opublikowano
2 minuty temu, barca8585 napisał:

dzięki tylko zastanawiam się jakie sprężyny wrzucić

HR albo Eibach

Opublikowano

Polecam  Eibach -40mm

20200604_185503.jpg

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, tommy24 napisał:

Polecam  Eibach -40mm

20200604_185503.jpg

właśnie -30   będzie oki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.