Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Kolejne zmiany w BRB


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa coś ok 800-850 zł. Jak coś to zawsze -15% mam w jednym ASO. Turdzi lae belka od 2.0 TFSI to przeciętnie 200-250 zł + pół godziny roboty z migomatem i szlifierką kątową. Uwierz mi nawet nie ma śladu, że coś było robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro4444 spoko spoko wiem we to nie jakas niewiadomo jaka sprawa wiesz chcialem wiedziec jakie sa opcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzisiaj na pokładzie mojego autka zagosciła turbina brd ale trzeba było wywalic EGR bo inaczej sie nie chciała zmieścić. zrobiłem 160 km "Jak dziadek :gwizdanie:" max predkosc to 130 km/h. teraz tylko czekam na korekte u Witka i zobaczymy co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter22 w życiu nie czytałem tak pokręconych wątków z takimi błędami w ortografii :)

Witam , dzisiaj na pokładzie mojego autka zagosciła turbina brd ale trzeba było wywalic EGR bo inaczej sie nie chciała zmieścić. zrobiłem 160 km "Jak dziadek :gwizdanie:" max predkosc to 130 km/h. teraz tylko czekam na korekte u Witka i zobaczymy co wyjdzie

Ile razy i w ilu wątkach można to samo pisać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem właśnie po korekcie u Witka. Wykres wstawię jak tylko dostane na pocztę. wiec tak wyszło 173,7 KM i 353Nm.

na więcej zabrakło juz paliwa , pompki trzeba zmienić ale tylko BJ bo mam jakiś nowy sterownik i AL nie da sie wystroić. [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:34_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18a24bcf0c94e1bd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...