Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Włącza i wyłącza się klimatyzacja


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Troche odgrzeje temat. U mnie jest coś takiego, że w czasie jazdy wszystko działa jak należy chłodzi aż sie zimno w aucie robi. W czasie postoju chwile pochodzi (plus minus 3 minuty) i sie wyłączy, po chwili sie znowu włączy i tak na zmiane. Ktoś się oriętuje co to może być ?

EDIT.

Jak jeżdze z włączoną klimą to gdy wjade na parking i wyłacze silnik słychać dyskretne syczenie, tak ma być ?

Wentylator elektryczny chłodnicy sprawdzony? Powinien włączyć się na 1 bieg po uruchomieniu klimy.

Natomiast syczenie to normalka, nie przejmuj się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podłączam się do tematu...

mam podobny problem jak wy. A mianowicie, czasami klima mi przerywa tzn. włącza i wyłącza się podczas jazdy, ale czasami działa dobrze i nie przerywa. Wydaje mi się że wiatrak dział dobrze, ponieważ wszystko załącza. Ten silnik od klimy napędzający wiatrak, zatrzymuję się i to powoduję chwilowy brak nawiewu, wydaję mi się że to tak ma działać...może wiecie co może być przyczyną przerywania klimy?[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 21:10_________________________________________________pomożecie? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,sorry ale sie podłącze,u mnie na skraplaczu jest jeden wentylator, czy sprawdzenie go wyglada tak samo[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 14:24_________________________________________________Powidzcie dokladnie gdzie jest ten czujnik na podszybiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było na forum o tym problemie z VAGiem, też go miałem. Odnajdujesz w menadżerze swój port, i ustawiasz szybkość przesyłu (u mnie ustawiłe 2048 bitów na sekunde i działa). W programie VAG też w opcjach zmieniasz na taką samą wartość. Gdzieś na forum już pisali o tym błędzie. Co do klimatyzacji chyba powinieneś sprawdzić silniczki, które sterują klapami, podobno to najczęściej one zawodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podłączam się do tematu...

mam podobny problem jak wy. A mianowicie, czasami klima mi przerywa tzn. włącza i wyłącza się podczas jazdy, ale czasami działa dobrze i nie przerywa. Wydaje mi się że wiatrak dział dobrze, ponieważ wszystko załącza. Ten silnik od klimy napędzający wiatrak, zatrzymuję się i to powoduję chwilowy brak nawiewu, wydaję mi się że to tak ma działać...może wiecie co może być przyczyną przerywania klimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taka sytuacja że gdy staruje np. że świateł lub rozpędzam auto albo jak stoje np. światłach to się klima wyłącza ale tylko na chwilke. Sytuacja ustępuje jak jestem w ruchu. Czy to też może być problem związany z nabiciem klimy?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...