Treść opublikowana przez mackri
-
[B5 AFN] Jak wymienić wentylator klimatyzacji (skraplacza) ?
dziękuje za pomoc : :) zabrałem sie do wymiany ale gość sprzedał mi valeo zamiast gate,twierdził ,że to nie ma różnicy a jednak była w rozstawie śrub mocujących do pająka i całe szczęście bo musiałem zdemontować swój niby death,podczas rozbiórki niby death potraktowałem go młotkiem bo mi na nim nie zależało ,wyleciało kupe pyłu, kuknąłem pod pokrywę,szcotki były ok,komuator ok,spryskałem sprey'ami,powietrzem,zamknąłemsilnik i hula jak talala,uwaga :evil:nakrętka wentylatora ma lewy gwint,szkoda że złamałem takie zabezpieczenie na dole obudowy,ale wszysko trzymaa się ok.dzięki za link,dużo[pomógł.Pozdrowieni9a
-
[B5 AFN] Jak wymienić wentylator klimatyzacji (skraplacza) ?
może trochę więcej bardzo bym prosił
-
[B5 AFN] Jak wymienić wentylator klimatyzacji (skraplacza) ?
witam ! nie wiem jak zabrać się do wymiany wentylatora skraplacza może ktoś ma takie doświadczenia ,chętnie skorzystam z góry dzięki
-
[B5 AFN] Włącza i wyłącza się klimatyzacja
witam ,sorry ale sie podłącze,u mnie na skraplaczu jest jeden wentylator, czy sprawdzenie go wyglada tak samo[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 14:24_________________________________________________Powidzcie dokladnie gdzie jest ten czujnik na podszybiu
-
[B5 AAH] Brak chłodzenia podczas upałów
witam, podłącze sie pod ten wątek, ja mam taki sam problem ale stwierdziłem ze nie chodzi wlasnie wentylator skraplacza ,moze wiesz jak sprawdzić ten wentylator pozdrawiam
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
kodować klucze to akurat będę umiał bo przerabiałem temat zanim stwierdzono że pompa jest walnięta
-
[B5 1Z] Nie działające kierunki/awaryjne
i wszystko jasne :cool1:pozdrawiam i dzięki
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
no to jak wymienię pompę centralnego to wszystko będzie hulać z mojego pilota bo to juz sprawdzone to po co mi nowa centralka
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
cześć chciałbym o coś zapytać ja mam a4 avant 1.9 tdi z1999r. mam walniętą pompę centralnego zamka i dlatego auto otwieram centralnie ale z kluczyka czy założenie takiego sterownika jak twój przywroci z powrotem otwieranie auta z pilota(oczywiście pilotem z nowego zestawu)?z gory dziękuję i prosze o jakieś info
-
[B5 1Z] Nie działające kierunki/awaryjne
chciałbym sie na chwilke podlaczyć do tego tematu.mialem wczoraj takie zdarzenie przy włączeniu kierunkowskazu obojętne w którą stronę światło nie pulsowało tylko świeciło na stałe albo mignęło trzy razy i znów na stałe . wlączylem - wyłączylem pare razy awaryjne i na razie kierunki chodzą ok.gdzie w a4 awant jest przerywacz od awaryjnych .dzieki z góry i pozdrawiam
-
[B5 AHH] Czy czyszczenie kierownic turbiny pomoże ?
witam czy pomoże czyszczenie kierownicy turbo, vag pokazuje że jest zatarta,sztanga chodzi ok, weżyki też ok,czujniki itd też ok, proszę o jakieś sugestie thx * stosuj prosze zgodnie z regulamine właściwy prefix [Musashi]
-
[B6 ASN] Awaria zamka w pokrywie bagażnika
witam ja mam podobny problem ale w avancie klapa się sama otwiera albo nie można jej otworzyć z zewnątrz trochę pomogła wizyta u znajomego elektr. rozruszał mi zamarznięty" zamek i mogę go zamykać na klucz ale chciałbym tak jak wcześniej z centralnego,koledzy zamek w tylnej klapie na pewno jest elektryczny a nie pneumatyczny no i dlatego są chyba takie problemy
-
[B5 AHH] Ciężki rozruch
witam kąt wtrysku ok. Jutro robię vag elektryk twierdzi że jest wszystko ok z silnikiem twierdzi że to może być immo bo jeżdziłem na kluczu naprawczym i on to zrobi .Jak zrobi to napisze co to było bo sam jestem ciekawy. Dzisiaj z kolei pali na dotyk za każdym razem i to jest bardzo interesujące
-
[B5 AHH] Ciężki rozruch
witam mam taki ból: cięzko odpalał mój disel więc wymieniłem świece żarowe nawiasem mówiąc wszyskie cztery były sfajczone ,wymieniłem też filtr paliwa,leje dobrą bajurę na statoil i mimo wszystko jest problem z rozruchem ,motor potrafi mimo że kręci rozrusznik po prostu nie odpalić nawet gdy już jest nagrzany lub trzeba podjąć kilka prób.Dodam że dwa miesiące jeżdziłem na tzw kluczu remontowym a nie scyzoryku bo nie chodzi mi centraly z pilota i czy to mogło mieć jakiś wpływ na taką sytuację? prosiłbym o jakieś podpowiedzi
-
[ALL B5] Otwiera się tylna klapa
no właśnie miał central i mam wrażenie że do zamka po prostu syfu naszło ale za zimno teraz żeby to robić czyściłem też wtyczki ale na nic się to zdało bo chodziło tylko parę godzin
-
[B5 AVG] Zablokowana zapalniczka
u mnie tez sie zacina zapalnczka na ogoł podwazenie czyms typu srubokret lub nożyk pomaga
-
[ALL B5] Otwiera się tylna klapa
cos z ta klapa nie halo dzisiaj z kolei nie moge jej otworzyc i dlaczego nie moge przekrecic kluczykiem zamka w klapie
-
[ALL B5] Otwiera się tylna klapa
witam mam taki problem w avancie podczas jazdy lub postoju(z odpalonym silnikiem) otwiera mi sie tylna klapa i zapala mi sie kontrolka otwarcia ponadto jest problem z otwarciem klapy z zewnątz .czy ktoś miał podobny problem ,prosiłbym o jakąś podpowiedż
-
[ALL] Przestroga dla osób wymieniających rozrząd
zaczela sie zima i mam od dwoch dni problem z odpaleniem 1,9 tdi dopiero po kilku probach silnik odpala ale bardzo ni rowno pracuje slabo wchodzi na obroty i kopci podpowiedzcie cos pozdrawiam
-
[ALL B5] pompa centralnego zamka a4 avant
dzieki :)zamek nie chodzi z pilota,z kluczyka idzie,pilot jest ok sprawdzony ,jednak jezeli go zaprogramuje to wykona tylko jedna powtorzenie i to z drugim kluczykiem w stacyjce ,fachman mowi ze to pompa moze masz optymistyczejsza wersje :confused4:
-
[ALL B5] pompa centralnego zamka a4 avant
:hi:szukam pomocy odnosnie pompy centralnego zamka
-
[ALL B5] Jak to jest z "Devil Eyes"?
no to dobrze ze nie kupilem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:)witam wszystkich jestem na razie szczesliwym posiadaczem a4 avant 1.9tdi z Lubina szkoda że nie nowego