Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Jaki telefon do GPS w Orange ?


Rekomendowane odpowiedzi

Telefon z GPS sprawuje sie swietnie.. Co prawda nie raz dluzej szuka satelit ale jest bardzo stabilne..

a nie zrywa polaczenia GPS przy wiekszych predkosciach? bo slyszalem ze w N95 takie cos sie zdarza... :kwasny:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:12_________________________________________________5800 bede mial maks za ok 150zl :gwizdanie:

Upss a co to za cena to w abonamencie ??

Nie nic nie zryw jesli chodzi o N95 sam uzywam swojej i takie sytuacje nie mialy miejsca.. Wiesz wazne zeby aktualizowac sobie soft bo jednak poprawia funkcjonalnosc symbiana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w abonamencie... przedluzam umowe we wrzesniu... zreszta juz ktorys raz :)

kumpel ma N95, wgral jakies mapy i mowil ze mu zrywa polaczenie powyzej 140km/h :kwasny: a wczesniej tego podobno nie mial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w abonamencie... przedluzam umowe we wrzesniu... zreszta juz ktorys raz :)

kumpel ma N95, wgral jakies mapy i mowil ze mu zrywa polaczenie powyzej 140km/h :kwasny: a wczesniej tego podobno nie mial...

No u Mnie nic takiego sie nie dzieje i nigdy nie dzialo. A nie wiesz jaki ma program w grany ?? Moze po prostu sam program rozlacza bo ma takie zabezpieczenie.. W Garminie i Tomku tego na pewno nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma jakies mapy sciagniete i wgrane ale dokladnie co to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info :good: podpowiem mu :)[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:27_________________________________________________BTW N95 jest fajna ale gruba jak dla mnie... ja wole cos mniejszego do kieszeni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info :good: podpowiem mu :)[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:27_________________________________________________BTW N95 jest fajna ale gruba jak dla mnie... ja wole cos mniejszego do kieszeni :wink4:

Wiesz no dla Ciebie gruba dla Mnie Nie. Nie odczuwam tego..

Ja poczekam az troszke spadnie wlasnie N97 i zapoluje na nia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duza dla mnie... teraz mam 6120 i jest sii wymiarami... nawet funkcjonalnoscia mi odpowiada... ale niestety nie przezyla jednego kawalerskiego i jest w rozsypce dlatego czekam na wrzesien :decayed:

gdyby miala GPS i WIFI to nie zamienilbym na zadna inna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili jakbym chcial wziasc to jest za 199zl przy abonamencie za 90zl (ceny brutto)

mam nadzieje ze do wrzesnia spadnie a jeszcze mam kuzyna w salonie GSM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Polsce juz N97 jest w Abonamencie ?? W ktorej sieci ?? Wiesz cena jest dobra abonament tez nie kosmos jakis.. Ja chyba bym strzelal w nia. Nie Myslales o niej ??

ja mowie o 5800 :cool1::decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:47_________________________________________________N97 za duza jak dla mnie...[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:48_________________________________________________a widziales 6210 navigator? tez jest fajna ale nie chce zadnej rozsuwanej ani z klapka... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci - ile Ci trzyma bateria przy zabawie multimediami? i ile przy normalnym uzytkowaniu?

Jeśli dobra zabawa to 1 dzień, jeśli tylko telefon to i do 5 dni.

Ale średnie co 3 dzień ładuję i wystarcza. Poza tym dość złudna jest ostatnia kreska we wskaźniku stanu baterii. Potrafi najdłużej znikać ;) tzn. jest spora rezerwa energii na ostatniej kresce. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spoko... moja ma podobnie a nie ma bajerow... a kiedys jak pisalem po 200esek dziennie to ladowalem 6230i 2 razy dziennie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Polsce juz N97 jest w Abonamencie ?? W ktorej sieci ?? Wiesz cena jest dobra abonament tez nie kosmos jakis.. Ja chyba bym strzelal w nia. Nie Myslales o niej ??

ja mowie o 5800 :cool1::decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:47_________________________________________________N97 za duza jak dla mnie...[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:48_________________________________________________a widziales 6210 navigator? tez jest fajna ale nie chce zadnej rozsuwanej ani z klapka... :thumbdown:

Oj 6210 Kiepska jak dla Mnie :decayed:

to spoko... moja ma podobnie a nie ma bajerow... a kiedys jak pisalem po 200esek dziennie to ladowalem 6230i 2 razy dziennie :naughty:

Oj tez takie kiedys mialem chodzi o smski :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli możesz mieć za 150zeta, to bierz.

Ja dostałem za 460 w abonamencie 55zł. Ale pogoniłem za 400 SE P1navigator i w sumie wyszła mi za 60.

Jestem bardzij niz happy.

Świetna komórka tzk klasy sredniej, chociaż wg. mnie niedoceniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zalezy na WIFI i GPS w telefonie a wymiarami 5800 najbardziej mi pasuje...

[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 00:01_________________________________________________

jeśli możesz mieć za 150zeta, to bierz.

Ja dostałem za 460 w abonamencie 55zł.

ja mam Plusa i patrze abonament za 90zl... wtedy mam za 199 na chwile obecna... w sklepie internetowym za 149

http://www1.plus.pl/si/webapp/wcs/stores/servlet/SiOrderStage1Cmd?promotionId=1000002563&tariffId=O5&catalogId=1000000002&productType=PHONE&storeId=10001&productId=1000029414&orderItemIdToDelete=&assosiatedOrdItemId=&errorMsg=&viewId=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz 5800 bo to szajs. Sam myślałem o niej przed zmianą (i o kilku innych jeszcze), bo miałem sporo do wyboru, ale dałem sobie spokój i wziąłem e75.

Jeśli się zastanawiasz nad jednym z tych 3 co podałeś w temacie, to ja bym się nie zastanawiał i wziął iPhone'a.

PS

Sprawdź sobie jak się pisze sms na 5800 podczas jazdy samochodem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pisze :decayed: uzywam T9 i idzie mi to bardzo sprawnie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...