Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Jaki telefon do GPS w Orange ?


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź sobie jak się pisze sms na 5800 podczas jazdy samochodem :>

Podczas jazdy samochodem sie nie pisze sms-ow :bicz3:

Ciiiiiiicho - czasami trzeba :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy aparat trzeba umieć obsłużyć. Tzn. przyzwyczaić się do pewnych form jego używania. Szczególnie po przesiadce z innej firmy ale nie znaczy to, ze zaraz szajs. Czasem trzeba się otworzyć na swiat zamiast za kazdym razem go dopasowywać do siebie ;)

Wg mnie pisze się całkiem sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat, bo też niedługo mam (dokładnie to telefon żony) do wymiany telefon i waham się pomiędzy Nokia 5800, Iphone 3G i HTC Touch Diamond. Który sprezentowalibyście żonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat, bo też niedługo mam (dokładnie to telefon żony) do wymiany telefon i waham się pomiędzy Nokia 5800, Iphone 3G i HTC Touch Diamond. Który sprezentowalibyście żonie?

Nokia 5800 lub Iphona ;)

Mnie bardziej przekonuje Nokia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy aparat trzeba umieć obsłużyć. Tzn. przyzwyczaić się do pewnych form jego używania. Szczególnie po przesiadce z innej firmy ale nie znaczy to, ze zaraz szajs. Czasem trzeba się otworzyć na swiat zamiast za kazdym razem go dopasowywać do siebie ;)

Wg mnie pisze się całkiem sprawnie.

Szanowny kolego - z całym szacunkiem, ale przerobiłem w swoim życiu zbyt wiele telefonów :>

Nie twierdzę, że ten to szajs, a tamten super, ale są telefony, które przyprawiają mnie o konwulsje, jak mam nimi operować, a są takie, których obsługa nie sprawia najmniejszego problemu i jest przyjazna dla użytkownika.

Nie oznacza to jednak, że jestem przywiązany do jednej marki, czy zamknięty na nowe technologie - wręcz przeciwnie, jestem otwarty niczym Dalajlama :naughty::polew:

Dla mnie w tym porównaniu iphone 3G jest bardziej uniwersalny, multimedialny i ogólnie bardziej dopracowany niż konkurenci (HTC TD również fajny kombajn, chociaż jak dla kobiety może być bardziej skomplikowany) i aby było jasno - nie dostaję pieniędzy od Apple'a za reklamę, bo sam używam E75 :kox:

Zresztą i tak większość wybiera Nokię, która niestety co tu dużo opowiadać, coraz gorszą jakość :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą i tak większość wybiera Nokię, która niestety co tu dużo opowiadać, coraz gorszą jakość :kwasny

Ja tam sie i tak Boje Lg Samsungow i innych wynalazkow telefonicznych :polew:

No dobra ale na co sie tak naciales jesli chodzi o wlasnie doswiadczenie i firme Nokia. Dla Mnie niewypalem bylo N80 mam ja do dzis. Lezy sobie grzecznie strasznie sie oprogramowanie sypie i tu caly jej minus. Dokladnie smsy dochodza opoznione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bawilem sie Nokia 5800 :)

ogolne wrazenia pozytywne ale... szkoda ze podczas pisania esek sama po kropce nie przelacza na pierwsza litere wieksza a pozostale male, szkoda ze T9 trzeba wlaczac recznie (nie pamieta ustawienia), zbyt bardzo (jak na mnie) spowolnione wklepywanie liter przy pisaniu smsow (nie bawilem sie rysikiem tylko palcem) :> dodam ze najlepiej "dotkac" paznokciem - czyli nie moze byc zbyt krotki, co w moim przypadku (czasem obgryzam :decayed: ) jest dosc uciazliwe :naughty:

tak czy siak w skali od 0-10 oceniam ten telefon na 9 :good:

nie bawilem sie wifi i gps bo to byla testowka w Media Markt :wink4:

pozostaje mi teraz przejrzec inne fora i poczytac opinie innych - stalych uzytkownikow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie tylko o jednym :decayed: nie napiszecie z niej smsa jadąc autem, idąc też trzeba się skupić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ją macałem, to nie ma tragedii, używając klawiatury numerycznej - "klawisze" są dość duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używa/używał Nokię 6210 Navigator? Da się tam wgrać inną mapę? I ogólnie co powiecie o tym telefonie? Czy warto? :wink4: A może inne propozycje? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...