Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak numeru części...


KaKop1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wymieniłem separator oleju i okazało się że ktoś na swój sposób próbował zastąpić oryginalne węże jakimiś zamiennikami. Nie potrafię odnaleźć nr części. Pomocy. Chce wymienić zaznaczone przewody.

20200914_185955~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW.AUTO-PLUS.PL

Wszystkie części do VW Audi Skoda Seat. Największy sklep VAG. Katalog po VIN. Najlepsze ceny

Wpisz VIN => Szukaj => Model Twojego Auta => Zespół napędowy i w sekcji Silnik znajdź na rysunku czego potrzebujesz. W tabeli po prawej będziesz miał numer.

Edytowane przez ElectricShock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu gdybyś chciał zrobić jak Ori nowe to minimum do wydania jakieś 700zl (mowa o grach z ASO) na rurę ssącą, odmę, czwórnik i eżektor z wężami.

Jutro jak znajdę chwilę to dam numery części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MaTeo85 napisał:

Tu gdybyś chciał zrobić jak Ori nowe to minimum do wydania jakieś 700zl

Tak, z ASO będzie drogie jak diabli, ale po ori numerach łatwo zamienniki wyszuka sobie w necie :wink4: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że na taki wydatek a ASO jak piszecie to mnie nie stać. O ile po numerach można kupić zamienniki to super. Tylko te numery. Jak znajdę chwile to ze strony Autoplus może coś wyszukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Tu gdybyś chciał zrobić jak Ori nowe to minimum do wydania jakieś 700zl (mowa o grach z ASO) na rurę ssącą, odmę, czwórnik i eżektor z wężami.

Jutro jak znajdę chwilę to dam numery części.

Gdybyś mógł u siebie zobaczyć te numery to byłbym wdzięczny. Na stronie nie znalazłem a po nr vin nie dało rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06B133751AT - rurki podciśnienia z eżektorem i zaworami zwrotnymi - cena w ASO ok 350 zł

06B129627AB - rura ssąca idąca przy grodzi (wydaje mi się że na zdjęciu masz uszkodzone połączenie jej z czwórnikiem - cena w ASO ok. 270 zł

06B103235Q - czwórnik plus oring N90465004 - cena w ASO ok 90zl

06B103211H - rura odmy (gruszka) + oring N90467301 - cena w ASO ok. 240zl

Niestety w tym silniku temat odpowietrzenia skrzyni korbowej jest dosyć drogi. O ile rurę ssącą i gruszkę odmy kupisz w zamienniku o tyle czwórnik warto kupić w ASO, a rurki podciśnienia z eżektorem występują jako komplet bez zamienników. Żeby trochę oszczędzić możesz kupić używkę na allegro ale nie wiadomo czy zaworki zwrotne będą trzymały, decyzja należy do Ciebie i do budżetu jakim dysponujesz. Istotne jest też to jak długo chcesz jeździć tym autem, jak długo to warto zrobić raz a dobrze.

Tu masz link do tematu o diagnostyce i typowych przypadłościach motoru o oznaczeniu ALT.

 

Edytowane przez MaTeo85
Dodałem oring odmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...