Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Problem ze skrzynią biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.jak w temacie problem z automatem w A4 1.6,czy one juz tak maja ze siadaj :-(

problem polega na tym:

-jak przelacze na D to startuje z 3 biegu,nie przelaczy na 1 lub 2

-jak przelacze na 2 to startuje z 2 biegu

-jak dam na 3 to startuje z 3 biegu

jesli ktos ma jakies pomysly to prosze o wypowiedz,z gory dzieki

Opublikowano

witam.jak w temacie problem z automatem w A4 1.6,czy one juz tak maja ze siadaj :-(

problem polega na tym:

-jak przelacze na D to startuje z 3 biegu,nie przelaczy na 1 lub 2

-jak przelacze na 2 to startuje z 2 biegu

-jak dam na 3 to startuje z 3 biegu

jesli ktos ma jakies pomysly to prosze o wypowiedz,z gory dzieki

A zkąd wiesz ,że jak wrzucisz D to jedzie z 3biegu ???

Opublikowano
  • Autor

bo jak dam na 3 to rusza z ta sama predkoscia jak D,mozna to wyczuc

Opublikowano

bo jak dam na 3 to rusza z ta sama predkoscia jak D,mozna to wyczuc

Kolego to nie jakiś tiptronic !!! Wrzucając na 3 oznacza ,że autko będzie jechać tylko na 1 następnie na 2 i następnie na 3 i nie przerzuci już na 4. Tak samo jest z położeniem 2 i 1. Wrzucając 1 autko tylko na 1 biegu będzie jechać i go samo nie zmieni. Te biegi służą do zjeżdżania ze wzniesień - hamowanie silnikiem i skrzynią.

W normalnej jeździe jeździsz na D. To niemożliwe ,żeby auto ruszało z "trójki". Podejrzewam ,że jakbyś miał w skrzyni zepsutą 1 i 2 to autko by nie ruszało z miejsca.

Opublikowano

Jeżeli skrzynia wejdzie w tryb awaryjny to auto rusza z trójki. Jazda w tym stanie jest szkodliwa dla skrzyni. Masz Kolego równomiernie podświetlone wszystkie położenia lewarka? Podłącz auto pod VAG i obejrzyj jakie wyrzuci błedy.

Opublikowano
  • Autor

przy lewarku swieci tylko podwietlenie stopy,pomiedzy P a R,na tablicy nic.narazie niemam jak podpiac sie pod vag-a ale podjade do kogos i sie sprawdzi[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 00:07_________________________________________________vag com zamowiony,czekam i sprawdzam bledy,miejmy nadzieje ze do 2 dni przyjdzie:-)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 02:32_________________________________________________mam kabelek,program 409.1 us [byl dolaczony do kabla]w ktorym jest opcja USB ale za cholere nie moge sie polaczyc z autem.jak wybiore usb i test wyskakuje komunikat port does not exist.sprawdzilem wszystkie wejsci usb w kompie i przetestowalem wszystkie mozliwosci w programie i nic.Prosze o pomoc bo juz brakuje mi sil i pomyslow.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.