Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Klimatronik z funkcja auto w miejscu przycisku OFF (pytanie techniczne)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko ponieważ udało mi się w bdb cenie dopaść klimatronik pod rns-e tylko ze on posiada funkcje auto w miejscu gdzie miałem w starym klimatroniku OFF, pytanie jest czy ta funkcja będzie poprawnie działała czy potrzebne są dodatkowe czujniki?

Opublikowano

czyli co? patrząc od góry:

AUTO

ECON

i znowu AUTO

??

Opublikowano
  • Autor

jutro zrobię zdjęcie dokładne

jest jakby drugi przycisk obiegu zamkniętego z małym znaczkiem "A"

Opublikowano

To jest automatyczny obieg zamknięty w razie zanieczyszczonego powietrza , do tego jak pamiętam trzeba dodatkowy czujnik :)

Opublikowano
  • Autor

dokładnie cytując "automatyczny obieg zamknięty w razie zanieczyszczonego powietrza" to by to było... bo w jakimś to stopniu działa ale nie wiem na ile... czyli wymagany dodatkowy czujnik.. to nie fajnie, muszę sie w takim razi zagłębić w ten temat, dzięki za odpowiedz

Opublikowano

Czujnik znajduje się tuż za filtrem przeciwpyłkowym w dolnej jego obudowie

Symbol 4B0 907 659A

Podłączenie - 3 przewody

PIN

1. Plusik po bezpieczniku

2. Masa

3. Wtyczka C Climatronica - PIN 7

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Czujnik znajduje się tuż za filtrem przeciwpyłkowym w dolnej jego obudowie

Symbol 4B0 907 659A

Podłączenie - 3 przewody

PIN

1. Plusik po bezpieczniku

2. Masa

3. Wtyczka C Climatronica - PIN 7

:gwizdanie:

nie no mm.max jesteś nie niesamowity :) dzieki śliczne, muszę zakupić ten czujnik

... jak wolno zapytać ..z zamiłowania czy prowadzisz serwis samochodowy?

Opublikowano

Tak mnie tylko zastanawia czy w klimatroniku jest wtedy opcja w kodowaniu uwzględniająca czujnik jakości powietrza czy nie choć w A6 spotkałem sie z czujnikiem jakości powietrza bez dodatkowego przycisku w klimatroniku i nie było tez opcji dodatkowego kodowania

z zamiłowania czy prowadzisz serwis samochodowy?

ZAMIŁOWANIE to wystarczy :P aby mieć parcie na wiedzę ;P

Opublikowano
  • Autor

Tak mnie tylko zastanawia czy w klimatroniku jest wtedy opcja w kodowaniu uwzględniająca czujnik jakości powietrza czy nie choć w A6 spotkałem sie z czujnikiem jakości powietrza bez dodatkowego przycisku w klimatroniku i nie było tez opcji dodatkowego kodowania

z zamiłowania czy prowadzisz serwis samochodowy?

ZAMIŁOWANIE to wystarczy :P aby mieć parcie na wiedzę ;P

skoro jest przycisk to chyba odpowiednio jest ustawiony taki klimatronik pod czujnik.. czy myślisz ze jeszcze coś wymaga kodowania? to jest zagadka bo powiem szczerze ja się pierwszy raz spotkałem z czymś takim w A4 (ale może mało widziałem)

Opublikowano
ja się pierwszy raz spotkałem z czymś takim w A4 (ale może mało widziałem)

Zawsze było , za dopłatą ,jakieś 1300 zł . Lukass ma w swojej A4.

Opublikowano
ja się pierwszy raz spotkałem z czymś takim w A4 (ale może mało widziałem)

Zawsze było , za dopłatą ,jakieś 1300 zł . Lukass ma w swojej A4.

jest w instrukcji info o tym... ciekawe jak się sprawuje?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

koledzy takie pytanie bo chce podłączyć ten czujnik :cool1: tylko problem bo nie bardzo wiem jak można w etce zlokalizować wtyczkę do tego czujnika :disgust:

Symbol 4B0 907 659A.

Ma może ktoś wiedzę, porady jak ja odnaleźć ?

Opublikowano

Prosze kolego ;)

Wtyczka 1J0 972 483 A (3styki)

Opublikowano
  • Autor

Prosze kolego ;)

Wtyczka 1J0 972 483 A (3styki)

Dzięki wielkie !!! :notworthy:

Opublikowano

pochwal się jak działa... stań za jakimś autobusem i opisz wrażenia :wink4:

Opublikowano

pochwal się jak działa... stań za jakimś autobusem i opisz wrażenia :wink4:

Kolega ma coś takiego w A3 8P ... skutecznośc tego jest taka ze przy autobusie euro 0 to potrafi zamknąć obieg powietrza ale za to nawóz z pola czy jazdę za samochodem przewożącym bydło traktuje jako najlepszą "perfumę" :):cool1:

Opublikowano

tak samo ma moja małżonka w bmw e46 320d, zapaszki z pola zawsze wchodzą do środka :polew:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam może ktoś się orientuje czy jak nie będę miał tego czujnika a panel z tym przyciskiem to będzie wszystko sprawne i nie będzie żadnych komplikacji ????

Opublikowano

a można to jakoś wyłączyć??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.