Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Poprzedni właściciel zamontował w aucie reflektory ksenonowe, chciałbym je zmienić na zwykłe H7, ponieważ nie mam samopoziomowania i spryskiwaczy.

Jakie reflektory kupić? Ma ktoś coś sprawdzonego?

Ile mogą być warte używane reflektory z valeo d1s?

Czy relfektory z H7 bd pasowały P&P czy trzeba bedzie jeszcze coś zmienić?

120726360_1430407330477998_6541622879011102515_n.jpg

120763772_345250203559034_6702910079401635402_n.jpg

120766458_3918711474806720_7917767462025527568_n.jpg

120844744_622869531928224_4873245340642508190_n.jpg

Edytowane przez Szymon99

Opublikowano
57 minut temu, Szymon99 napisał:

Czy relfektory z H7 bd pasowały P&P czy trzeba bedzie jeszcze coś zmienić?

Jak nic w instalacji nie przerabiał to normalnie będą pasowały bo takie były z fabryki. Za lampy kpl xenon możesz wołać 500-600zl. Używki H7 w dobrym stanie za połowę ceny kupisz,umyj je w środku przed montażem.

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, pila24 napisał:

Jak nic w instalacji nie przerabiał to normalnie będą pasowały bo takie były z fabryki. Za lampy kpl xenon możesz wołać 500-600zl. Używki H7 w dobrym stanie za połowę ceny kupisz,umyj je w środku przed montażem.

To są reflektory razem z przetwornicami i widziałem, że niektórzy wystawiają je za ok 500zł za szt tylko nwm czy cena jest realna. 

A reflektory z H7 nowe z firmy DEPO kosztują ok 500zł i szukam kogoś kto je miał włożone u siebie i dałby opinie ;)

Opublikowano

Z tego co czytałem tu na forum, to opinia o Depo jest jedna, do d*py.

Opublikowano

Trochę cierpliwości i regeneracja, albo zlecić komuś z forum kto nam to zrobi. Nowe soczewki, z odbłyśnikami.
Wynik o niebo lepszy niż chinskie Depo...

Opublikowano
W dniu 4.10.2020 o 15:23, Szymon99 napisał:

To są reflektory razem z przetwornicami i widziałem, że niektórzy wystawiają je za ok 500zł za szt tylko nwm czy cena jest realna. 

A reflektory z H7 nowe z firmy DEPO kosztują ok 500zł i szukam kogoś kto je miał włożone u siebie i dałby opinie ;)

Napisz do Kamila VAG  regeneracji lamp. Świecą  niebo lepiej po zabiegu. :guma:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.