Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Duszenie przy wchodzeniu na obroty


mlamlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,panowie problem z obrotami,silnikiem,podczas przyspieszania ,przy mocniejszym kopnieciu w gaz,dostaje jakby zadławienia trzyma go chwile i odpuszcza i idzie normalnie,z tym ,ze to wystepuje na roznych obrotach i biegach,czyli na 2 przy okolo 2-2.5 tys ,na trojce 3-3.5 i tak w górę,w serwisie wymieli przespustnicę na nową, nie pamietam nazwy,ale jakis moduł od turbo,posprawdali ,pooczyszczali i jest troche lepiej,po prostu trwa to krocej,ale nadal wystepuje,jakies pomysły? bo mi juz rece opadły.. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co VAG "wypluł" ???

sprawdzałeś cisnienie doładowania moze?

sprawdz poprawność działania sztangi od WG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie turbo, pewno jest sprawne. Mam ten sam problem na paliwie, przyduszanie czasem wlasnie wtakich granicach obrotow, natomiast na LPG tego nie ma. Może pompa wtryskowa, albo wtryskiwacze. Trzeba sprawdzić cisnienie paliwa i wydajnosc pompy. Ja sie tym zajme ale za jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie własnie zastanawiam czy to nie pompa paliwa,na lpg jest ok,filtry i inne rzeczy wymienione i sprawne,iskra tez ok,ja musze sie tym zajac bo mnie to strasznie drazni,szczegolnie jak potrzebujesz przyspieszyc i wtedy ups.. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie własnie zastanawiam czy to nie pompa paliwa,na lpg jest ok,filtry i inne rzeczy wymienione i sprawne,iskra tez ok,ja musze sie tym zajac bo mnie to strasznie drazni,szczegolnie jak potrzebujesz przyspieszyc i wtedy ups.. :shocked:

sprobuj rozwiazac problem i daj znac co było przyczyna. Mam identyczny problem ale na razie nie mam czasu się tym zająć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dostałem informacje że najprawdopodobniej bedzie zajechana pompa w baku do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie on ma tylko do 4tyś obr. takiego muła potem juz na 3biegu ciagnie moze nie tak jak zawsze ale ciągnmie dośc dobrze do 180km/h też zauwazyłem plame oleju dsc widocznie ubywa :confused4: ciezko tam gdizęs doleśc ani z dołu nie widząc nic ani z góry chyba bede musiał porozbierac troche plastików :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...