Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie zaglebialem się tak bardzo w temacie 3.0 bitdi . Nie znalazłem nigdzie ile starczy paliwa na seryjnych gratach . 
Podobno bez dfp , po wymianie IC osiągalne jest około 450 KM . 
Na YouTube są jakieś filmiki ze te silniki są dlubniete nawet na 500 KM. 
Jak narazie poprawiam fabrykę , bo ten IC seryjny jest za mały do tego silnika , wkładają tez puszki filtra powietrza z rs ale nie wiem czy to coś daje . 
Jesli macie jakieś sprawdzone patenty na ten silnik to chętnie się dowiem czegoś nowego

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Będzie się działo :kox: 

Opublikowano
  • Autor

IC już wisi na swoim miejscu , niestety zamówiłem złe kolanka sylikonowe - zły kont i trzeba czekać na nowe . 

84AE907F-7054-4571-91D6-ECDD2E91E0A8.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Doszły kolanka z fmic , zmieściło się wszystko ładnie bez cięcia belki . Jeszcze mocowanie od spodu i składamy . 

D86F95F0-95F3-4119-B68B-3C5B7EDC3781.jpeg

0E30257B-A882-49EB-BA4F-6997B7FFA111.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Mocowanie od dołu IC 

 

FED55B7D-9F44-4EB1-95B2-245C932276B7.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Żeby w razie w , było jak dojechać do domu hehe 

 

 

42C56D82-C83F-4E2E-A57D-FE1873151DC2.jpeg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

O matko. Taka mi się marzy!!!! 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, MARCIN607 napisał:

O matko. Taka mi się marzy!!!! 

Jeszcze troszkę pracy przede mną . 22 zaprowadzam na wyciągnięcie paru wgniotek , zmiana folii na szybach bocznych i przyciemnienie przednich . Później lakier i jakieś zmiany wizualne trzeba będzie zrobić . 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak jak w q5 tak i w a7 przed zrobieniem programu silnika trzeba zadbać o hamulce . 
Nie chciałem zmieniać felgi ponieważ kupiłem nowe zimówki i szkoda było tracić kasę . Szybka przymiarka u kolegi z forum , czy zacisk Akebono z tarcza 390 zmieści się w 19 calowej feldze . Okazało się ze jest tam dużo miejsca i wszystko się pomieści . Na zdjęciu nowy zacisk , ale tarcza jeszcze stara .

Czekam na położenie lakieru i zakładamy .

197C93C8-F040-41D8-8364-46C8C8C61170.jpeg
 

na liczniku udało się dzisiaj uchwycić równe 170 tys 

 

D1672D7C-F09C-41D1-BD16-965604853DA5.jpeg

Edytowane przez peter22

Opublikowano

No widze ze dzialasz ładnie.....spalanie takie cały czas czy akurat takie sie na zdjecie zalapało....

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dominika6c6 napisał:

No widze ze dzialasz ładnie.....spalanie takie cały czas czy akurat takie sie na zdjecie zalapało....

No coś tam działam. Spalanie , po zabawie z s5 na trasie . 

Opublikowano

Jak na bitka to i nawet takie spalanie można przełknąć ☺️ Ale widze tip tez ma softa jak dla ekologa ? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wpadły hamulce na przód , tarcza 390 i Akebono . Weszło w 19 calowa felgę . Wszystko pasuje p&p zakupione u kolegi Wandej po wcześniejszej przymiarce. Jedynie co trzeba zrobić to przyciąć fabryczne osłony tarcz . Poniżej zdjęcia jak siadło i porównanie ze starymi tarczami i zaciskami 

 

 

E6499398-965F-45A9-9937-B72FCC0A42F9.jpeg

C674EBE2-D392-4791-91C6-D8A77D5B45A0.jpeg

C0898D51-D868-4CCF-8B6F-B3448DA649FC.jpeg

0F66A81B-3F5B-4939-B10E-3773B8C92CCB.jpeg

CA927701-C06B-4649-BACA-A19159114E5B.jpeg

F7CEF251-E28C-42C4-916E-DE21EB37CD55.jpeg

C83C1C75-8C07-4E6C-BDD3-78BCCD57E4A3.jpeg

B4F0A9F1-8C3E-4E01-AB3B-6900603E4A4E.jpeg

1B2836DF-1C08-476B-8C5B-9D3652D94349.jpeg

ED055C38-0A76-42BB-A497-C9247B3AEB7E.jpeg

Opublikowano
  • Autor

I kolejne fragmenty układanki ?

 

 

 

AE68C507-A0EE-4D63-AA3A-FA29963B8EAD.jpeg

Opublikowano

oryginalne podstopnice czy z alliexpress?

Opublikowano
  • Autor

Z Ali . W q5 swojej miałem ori u ojca w q5 z Ali i nie było różnicy . Wiec teraz postanowiłem nie przepłacać , a nawet jak trzeba będzie to się zmieni na kolejne bo cena śmieszna 

Opublikowano

Fajnie działasz:thumbup1:

Opublikowano
15 godzin temu, peter22 napisał:

Z Ali . W q5 swojej miałem ori u ojca w q5 z Ali i nie było różnicy . Wiec teraz postanowiłem nie przepłacać , a nawet jak trzeba będzie to się zmieni na kolejne bo cena śmieszna 

dzięki za info, to też w takim razie zamawiam z ALI

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, instruktor83 napisał:

Fajnie działasz:thumbup1:

Dzięki , staram się chodź czasu mało bo działam jeszcze przy budowie domu 

Opublikowano
12 godzin temu, peter22 napisał:

Dzięki , staram się chodź czasu mało bo działam jeszcze przy budowie domu 

U mnie podobna sytuacja , dom wprawdzie skończony , ale kasa zamiast na rezanie to idzie na wyposażenie domu , weź tu zrozum kobiety:punish:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.