Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie niczym nie malowałem . Jak wyjdzie ruda to się przemaluje .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, peter22 napisał:

Narazie niczym nie malowałem . Jak wyjdzie ruda to się przemaluje .

To już będzie po zawodach  bo ruda będzie co chwilę wyłazić. Ja zawsze kupuje tarcze fabrycznie malowane tak jak Twoje i dodatkowo przed montażem maluje jeszcze srebrnym wysokotemeraturowym sprayem. Po takim zabiegu nie rdzewieje całe swoje życie.

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł dzisiaj grill ala rs 

 

A02C9A02-A000-42CC-811D-130B39BAA6D9.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz samą atrapę czy zderzak też?

Też od paru dni jestem posiadaczem a7 przedlifta i nie mogę się zdecydować czy iść w pakiet S czy RS:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pucek napisał:

Zakładasz samą atrapę czy zderzak też?

Też od paru dni jestem posiadaczem a7 przedlifta i nie mogę się zdecydować czy iść w pakiet S czy RS:whistling:

Jak narazie wlatuje sam grill . Mam s-line a co za tym idzie jeśli chodzi o tył Ala rs to musiał bym zmienić cały zderzak , bo nie ma dokładek do zderzaka s-line . Myślałem żeby przód zostawić tak jak jest z grillem rs natomiast tył wsadzić poliftowy zderzak s7 i jakieś męskie końcówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, peter22 napisał:

Jak narazie wlatuje sam grill . Mam s-line a co za tym idzie jeśli chodzi o tył Ala rs to musiał bym zmienić cały zderzak , bo nie ma dokładek do zderzaka s-line . Myślałem żeby przód zostawić tak jak jest z grillem rs natomiast tył wsadzić poliftowy zderzak s7 i jakieś męskie końcówki 

No właśnie, mam ten sam problem, pakiet sline, dokładka z eSki przed liftem słaba, poliftowa spoko ale znowu sama dokładka nie podejdzie (chyba że się mylę bo mało info na temat a7 w necie), jeżeli chodzi o grill to eSkowy średnio pasuje do kratek, RS pakiet fajny ale trochę oklepany bo pakują to do amerykańców na potęgę i zaraz będzie jak z eMką w bmw.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pucek napisał:

No właśnie, mam ten sam problem, pakiet sline, dokładka z eSki przed liftem słaba, poliftowa spoko ale znowu sama dokładka nie podejdzie (chyba że się mylę bo mało info na temat a7 w necie), jeżeli chodzi o grill to eSkowy średnio pasuje do kratek, RS pakiet fajny ale trochę oklepany bo pakują to do amerykańców na potęgę i zaraz będzie jak z eMką w bmw.

Jeśli chodzi o poliftowy zderzak to jest zabawy bo trzeba zmieniać ślizgi zderzaka na poliftowe. Sama dokładna nie podejdzie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cyk auto od razu z piec lat młodsze ??

 

 

7EF2ABA1-2584-4C21-9565-207187E3B92A.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadł nowy grill . Całkiem inne auto wyszło 

FE7F41EE-FA76-4529-9DA3-EE91E9DF719B.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć wreszcie zdjęcia całego auta a nie takie szczątkowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem nakladki z ali od tego samego sprzedawcy co Ty.

Powiedz mi czy to tak ma wyglądać bo guma nie trzyma sie metalu i odchodzi 

 

20210531_150759.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hubertus01 napisał:

Kupilem nakladki z ali od tego samego sprzedawcy co Ty.

Powiedz mi czy to tak ma wyglądać bo guma nie trzyma sie metalu i odchodzi 

 

20210531_150759.jpg

u mnie siedzi , a z drugiej strony nie ściskałem tego w taki sposób . wciśnij tą gumę w metal tak jak  powinno być i zakładaj na auto . Wszystko zrobi się sztywniejsze po założeniu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peter22 napisał:

u mnie siedzi , a z drugiej strony nie ściskałem tego w taki sposób . wciśnij tą gumę w metal tak jak  powinno być i zakładaj na auto . Wszystko zrobi się sztywniejsze po założeniu . 

Przymierzylem i lipa ? sprzęgło i hamulec lata, tylko od gazu siedzi spoko...ehhh chyba trafilem na złą partie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dobrze wyciągnąć te gumy montażowe  od tylu . Zobacz może za słabo je wciągnąłeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peter22 napisał:

Musisz dobrze wyciągnąć te gumy montażowe  od tylu . Zobacz może za słabo je wciągnąłeś 

założone było dobrze, w ogóle jakaś ta guma jest miękka w porównaniu do oryginalnych zwykłych nakładek + do tego guma odchodzi po całości od metalowej części :facepalm: reklamuje, może przyślą drugie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to takie są te nakładki. Jak poruszać ręką to niby słabo siedzą i też mi to nie dawało spokoju, ale mam już założone z rok i nic się nie dzieje ani razu nie spadły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Blanky84 napisał:

To to takie są te nakładki. Jak poruszać ręką to niby słabo siedzą i też mi to nie dawało spokoju, ale mam już założone z rok i nic się nie dzieje ani razu nie spadły. 

Właśnie mam obawy co do tego ze gdzies w trakcie jazdy spadnie i bedzie zonk .... a czy w czasie jazdy wyczuwasz luz jakieś jak naciskasz na pedały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła paczka z obudowa filtra od rs myślałem ze przeplacilem ale po otwarciu miła  niespodzianka . W środku sportowa wkładka BMC

9A85FA58-F248-4A9B-B380-95471CBD85E9.jpeg

309DCE52-A1BF-4EDD-9547-966E5C659489.jpeg
 

do kompletu z Anglii leci 

 

EA2313D0-0D09-431B-A28D-262B4AEC033D.png

Edytowane przez peter22
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, peter22 said:

Dzisiaj dotarła paczka z obudowa filtra od rs myślałem ze przeplacilem ale po otwarciu miła  niespodzianka . W środku sportowa wkładka BMC

9A85FA58-F248-4A9B-B380-95471CBD85E9.jpeg

309DCE52-A1BF-4EDD-9547-966E5C659489.jpeg
 

do kompletu z Anglii leci 

 

EA2313D0-0D09-431B-A28D-262B4AEC033D.png

Fajna niespodzianka z airbox ?

Daj pls znać jak się ten set z TIP od Drakside spisuje.

Btw. Przed założeniem przeczyść filtr i zaimpregnuj olejkiem:

ALLEGRO.PL

Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...