Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Pucek napisał:

Bardzo ładnie?

Celowałem w 4 na przodzie , ale jestem zadowolony z tego jak teraz auto jeździ . Druga sprawa cieszę się ze w pierwszej kolejności zrobiłem hamulce . 
musze się zebrać  do czyszczenia tych przepustnic  i wtedy powinno jechać jeszcze lepiej .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Rozebrałam  dzisiaj Dolot i odziwo gość co robił rozrząd rok temu  dotrzymał słowa i musiał poczyścić wszystko . Nie było tragedii 

przed 

4BB56AE1-E794-40BB-9CF7-942ECEA4EF9D.jpeg

6CA49FDE-58FE-442F-9BCF-A1D319DA5793.jpeg

B629E7BB-C601-45E4-9D33-B257E272FCBD.jpeg

 

Po 

 

 

5F3DAA15-B594-4529-9668-D630F284146B.jpeg

C3B4E6C5-5E7F-43DE-B2B8-F9DCF6C61297.jpeg

3984571A-96D3-4A83-B0BD-BAA20A85C5BF.jpeg

78D7EE99-4938-416E-867F-1F5D92C3E9C8.jpeg
 

Ponadto padł zaworek od podciśnienia , tez został dzisiaj wymieniony . Może on namieszał , ze nie udało się osiągnąć 400 KM sam nie wiem . 
 

 

2CBF0DFD-693F-4889-A448-BB921F04EDA5.jpeg

Edytowane przez peter22

Opublikowano
W dniu 14.09.2021 o 22:42, H4mm3R napisał:

Sama aktualizacja softu w skrzyni do najnowszej wersji dużo poprawia.

Wiesz może jaki jest dostępny najnowszy nr softu w skrzyni tiptronic ZF 6HP19A? Auto to A6 C6 polift.

Opublikowano
1 godzinę temu, pelonek1 napisał:

Wiesz może jaki jest dostępny najnowszy nr softu w skrzyni tiptronic ZF 6HP19A? Auto to A6 C6 polift.

Wyślij mi foto na PW z vcdsa jak się zalogujesz do skrzyni. 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, pelonek1 napisał:

Wiesz może jaki jest dostępny najnowszy nr softu w skrzyni tiptronic ZF 6HP19A? Auto to A6 C6 polift.

Nie mam pojęcia mi tuner wygrywał swój program 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno się nic nie działo , przyszła wiosna to trzeba było kapcie zmienić . Przy okazji wleciały nowe hamulce na tył 356 które leżały już z pol roku hehe tu podziękowania dla kolegi Wandej , wszystko ładnie siadło . 

9A1B5EF9-86E4-440D-915F-BA5F0B8E2E88.jpeg

1A18D486-7F78-4828-A7EC-D36E64A8BB59.jpeg

9AD895D1-CDC9-426B-8B52-5B7B0BF0EC6B.jpeg

96C54F9B-5829-4F77-ABE1-270AA28F7055.jpeg

92DD91F5-0454-491D-8E72-48A186226EC4.jpeg

6DE9284D-4E90-446B-BDD2-0EF0DB7D46C3.jpeg

5F5A32B7-DCF3-4FC6-9E59-0C57A77A38BC.jpeg

81FBC779-FDFC-47E4-B665-9FF958666321.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 24.04.2022 o 17:02, peter22 napisał:

Dawno się nic nie działo , przyszła wiosna to trzeba było kapcie zmienić . Przy okazji wleciały nowe hamulce na tył 356 które leżały już z pol roku hehe tu podziękowania dla kolegi Wandej , wszystko ładnie siadło . 

9A1B5EF9-86E4-440D-915F-BA5F0B8E2E88.jpeg

1A18D486-7F78-4828-A7EC-D36E64A8BB59.jpeg

9AD895D1-CDC9-426B-8B52-5B7B0BF0EC6B.jpeg

96C54F9B-5829-4F77-ABE1-270AA28F7055.jpeg

92DD91F5-0454-491D-8E72-48A186226EC4.jpeg

6DE9284D-4E90-446B-BDD2-0EF0DB7D46C3.jpeg

5F5A32B7-DCF3-4FC6-9E59-0C57A77A38BC.jpeg

81FBC779-FDFC-47E4-B665-9FF958666321.jpeg

Sensownie wyglądają nowe hamulce w tych kołach:decayed: Jakaś różnica w efektywności po wymianie tyłu?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Wandej napisał:

Sensownie wyglądają nowe hamulce w tych kołach:decayed: Jakaś różnica w efektywności po wymianie tyłu?

Nie spodziewałem się takiej różnicy na plus . Przy małych prędkościach (jazda po mieście ) trzeba delikatniej operować pedałem hamulca bo auto od razu staje dęba . 
Także jestem zadowolony z zakupu zestawu na przód jak i na tył .

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam 

właśnie wleciał tylny zderzak s7 lift i teraz trzeba dołożyć końcówki . Mały dylemat mam , czy ładować polerowane czy w czarnym półmacie . 
Auto ma dużo dodatków w chromie wiec polerowane wydają się lepszym rozwiązaniem , ale brak dpf powoduje czasami zabrudzenie końcówek i tu lepszym rozwiązaniem był by czarny półmat. Jednak czy do takiego zestawienia dokładki i chromu pasują czarne ?? Podpowiedzcie coś bo już sam nie wiem . 

6A300CE1-667B-4C2C-B9B1-1B4ADCE8A3EC.jpeg

3A22ED8E-95BB-4B65-8AC2-5D4F5349D82D.jpeg

Opublikowano

Na ten moment raczej chrom

Opublikowano
  • Autor

Chce coś takiego tylko jeszcze nie zdecydowałem jaki kolor 

 

77DE8839-7E66-4449-B95C-9E2E99DB6A4F.jpeg

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, H4mm3R napisał:

Jak co to mam ori do oddania :)

Mam aktywne wydechy wiec zmiana całego z s 7 nie wchodzi w grę . Poza tym chciałem większa średnice niż ori

Opublikowano
48 minut temu, peter22 napisał:

Mam aktywne wydechy wiec zmiana całego z s 7 nie wchodzi w grę . Poza tym chciałem większa średnice niż ori

Ori końcówki, nie wydech ;) 

 

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic się nie działo , 

dzisiaj wleciała kierownica ścięta plus poduszka w skórze . W czwartek jadę spawać końcówki 

 

IMG_5439.jpeg

IMG_5416.jpeg

Opublikowano

Kiepska konstrukcja tych końcówek. Jeśli nie ma wewnątrz kierownicy spalin to będzie pracowała tylko ta z wyjściem na wprost z puszki. Tym samym tylko jedna będzie osmolona i tylko z jednej będzie zimą para leciała. Mam podobną konstrukcję u siebie i będę to zmieniał bo pracujące dwie rurki psują efekt końcówek 2x2.

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, afroo. napisał(a):

Kiepska konstrukcja tych końcówek. Jeśli nie ma wewnątrz kierownicy spalin to będzie pracowała tylko ta z wyjściem na wprost z puszki. Tym samym tylko jedna będzie osmolona i tylko z jednej będzie zimą para leciała. Mam podobną konstrukcję u siebie i będę to zmieniał bo pracujące dwie rurki psują efekt końcówek 2x2.

Ja mam jeszcze glosnik i mało miejsca na kombinowanie z końcówkami dlatego taki zestaw wpada . Miałem takie coś w a6c6 i dymiło z każdej . 

IMG_0764.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Końcówki na miejscu . 
 

 

IMG_5443.jpeg

IMG_5446.jpeg

IMG_5444.jpeg

IMG_5445.jpeg

Opublikowano

Końcówki fajne, 90tki?

Za to obszycie poduszki kierownicy, tragiczne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.