Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 1.8t bfb wydech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zwracam się do was z prośba o doradzanie w sprawie wydechu, chciałbym pozmieniać jej „coś” w wydechu aby otrzymać przyjemne basowe brzmienie i trochę głośniejszy dźwięk(nie chce zeby ją było słychać na całe miasto), co byście polecili zrobić w miarę cenowo?
Jestem w tym zielony dlatego zwracam się do was

Opublikowano

DP + dobry środkowy tłumik + końcowe komorowe jest ok 

z końcowymi przelotowymi już będzie głośniej i to już jest kwestia indywidualna bo dla jednych jest za głośno. Dla mnie za głośno jest jak jest prosta rura od poczatku do końca. 

Osobiście polecam dopłacić i zrobić sobie aktywny wydech. wtedy robisz końcowe komorowe + full przelot i otwierasz zamykasz jak chcesz. Zestawy z pilotem mają teraz różnorodne opcje i zrobisz sobie nawet do 4 trybów. 

Opublikowano
  • Autor

I już będzie sobie tak miło dla ucha mruczeć?

Down pipe spisuje się w 1.8t? Kiedyś słyszałem, ze do tego silnika się nie powinno dp wstawiać(brak wiekszych informacji, wiec możliwe ze brednie)

Aktywny wydech to coś pięknego, ale to do innego autka wstawię kiedyś.

Dzieki za odpowiedz ?

Opublikowano

Najtaniej i najszybciej to wywal środkowy. Pozwolę sobie zapożyczyć

 

Opublikowano
  • Autor

Ładnie, a jak w kwestii przeglądu bez środkowego tłumika? 
Na tym filmiku już pierwsza zmiana pasowałaby dla mnie, ale rozważę jeszcze ten środkowy ?

Dzieki!

Opublikowano

U siebie mam wydech z 2.0tfsi + kata sportowego i dla mnie jest idealnie. Nie jestem tez zwolennikiem przesadnie głośnego wydechu. Jak jadę spokojnie jest cicho, jak deptam to slychac, czasami i nawet strzeli przy odcince :)

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Pittt napisał:

U siebie mam wydech z 2.0tfsi + kata sportowego i dla mnie jest idealnie. Nie jestem tez zwolennikiem przesadnie głośnego wydechu. Jak jadę spokojnie jest cicho, jak deptam to slychac, czasami i nawet strzeli przy odcince :)

Podeslesz jakiś link jaki katalizator sportowy kupiłeś?

Opublikowano
7 godzin temu, Rawlak napisał:

Podeslesz jakiś link jaki katalizator sportowy kupiłeś?

Poszło na PW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.