Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Napalony kupiec na moje fele - sprzedać czy zostawić ?


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - przypadkowo spotkany znajomy napalił się na moje fele, daje 3000zł co zrobilibyście na moim miejscu ?

Felgi 18 polerki + opony, wszystko nówka kupione rok temu ( śmigałem na tym zestawie 1 sezon )

Sprzedać za 3 tyś ? co kupić w zamian ( oczywiście z nówek za dopłatą max 500zł ) ?

Widzicie jakąś alternatywe dla mnie czy zostawić jak jest bo jest dobrze ?

Wymienilibyście mając okazje sprzedania ? na co konkretnie ?

mnie osobiście podoba sie jak jest - pytanie czy mając okazje sprzedania - mam możliwość kupienia czego lepszego/efektowniejszego

dzięki za wszelkie info - do wtorku muszę dać znać czy przedaję czy nie

jak ktoś nie zna mojej furki :

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bex_mironowoz_czii_sline_ledy_18_rnse-t18013.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron nie sprzedawaj , bo co kupisz? Ja bym zostawił bo sa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron[/color][/b] nie sprzedawaj , bo co kupisz? Ja bym zostawił bo sa

no właśnie - to jest jedno z zadanych pytań - co kupić ?

może do sedana, może do czarnego ale w mojej sytuacji :mysli: zostawić ?

Cierpliwie czekam do wtorku na Wasze cenne sugestie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze zórbmy tak aby nie było zbędnego spamu, jak ktoś ma propozycje nowych felg do Mironowozu niech coś zaproponuje :good:

posty typu: zostaw te co masz itp. beda kasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie możesz spokojnie sprzedać, bez opon skoro są nowe.

Ten wzór jest niezły, ale już troszeczkę oklepany na B6.

Jeżeli nie znajdziesz nic lepszego, to proponuję fele RS6 C5 - na B6 wyglądają zarąbiście.

Zawsze to będzie jakaś odmiana, tym bardziej, że jesteś w stanie wyłożyć dodatkową kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne ale wolę moje[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 08:49_________________________________________________

wolę moje choć cena napewno na plus[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 08:51_________________________________________________RS6 to jedyne jakie mi po głowie chodziły - ale chyba efekt końcowy ( wg mnie oczywiście ) byłby odrobinke gorszy niż jest teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienil wlasnie na RS6 [sam nie wiem, czy nie wroce do tego wzoru], sa bardziej zadziorne niz MAMy.

W rozmiarze 18" i te i te wygladaja bardzo fajne.

Inna opcja jest tez S4 B6... rzadko spotykana felga na B6, a bardzo fajna.

A poza tym - felgi trzeba zmieniac, jak buty, ile mozna jezdzic na jednym wzorze? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już miałbym zmienić to na ten sam wzór tylko że w 19" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już miałbym zmienić to na ten sam wzór tylko że w 19" :wink4:

kurcze mało ich a jeśli chodzi o nówki to już totalnie nic niema ( w tych cenach )[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 14:19_________________________________________________jeżeli ktoś ma ciekawą aukcje lub link do ciekawych 19 do 3500 to wklejać mi tu śmiało :wink4:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 14:25_________________________________________________jedynie takie coś znalazłem z ciekawszych propozycji - ale to używki i daleko a wolałbym widzieć ( co nówki to nówki ) ogólnie w 19 bida straszna na allegro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

do tego sreberka może tak sobie to pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nr 1 i nr 3 są naprawdę bardzo ciekawą propozycją a na nr 1 chyba byłbym w stanie się skusić ALE jedno tylko ALE

koledzy - podane linki i ceny dotyczą kpl. samych felg ( bez opon ) a jak pisałem w pierwszym poście za mój kpl. dostaje 3 tyś zł i mogę dołożyć max 500 zł - a to co mi proponujecie wyszłoby mnie ( 2999 felgi + 1600 najmniej oponki ) to jest koledzy prawie 5 tyś zł - więc proszę mi już takich linków nie przysyłać bo już się napaliłem na propozycję nr 1 a po 15 min doczytałem że to same fele - ani słowa o oponach :wallbash: a już mi dreszczych przeszedł że jednak jest ciekawa dla mnie propozycja :(:decayed: - ale dzięki - wzór 1 i 3 naprawdę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...