Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Napalony kupiec na moje fele - sprzedać czy zostawić ?


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item599230669_audi_vw_rs6_18_et43_oryginalne_ideal.html

Ciekawa aukcja do RS6 z tym ze bys musial dolozyc na oponki, moze koles spusci z ceny poza allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cineksik wielkie dzięki za linki - ale 1 i 2 to nie moje rozmiary opon a nr 3 to używki z oponami do wymiany

Ech żeby tak sie dało dorwać mam7 + oponki do 3500zł to bym się skusił i wymienił - ale w tej cenie to chyba nie jest możliwe co :mysli::confused4:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 21:44_________________________________________________

Pozatym na twoim miejscu nie zmienialbym felg, moze wzor jest i oklepany ale jeszcze nie jedno oko na nich sie zawiesza :good:

z tym się muszę z Tobą zgodzić i wcale mi to nie przeszkadza :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech żeby tak sie dało dorwać mam7 + oponki do 3500zł to bym się skusił i wymienił - ale w tej cenie to chyba nie jest możliwe co :mysli::confused4:

Tu we Włoszech to możliwe, ale nie wiem, jak z wysyłką do polski no i za ile :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazje się zdarzają... ale na alledrogo widocznie na razie ich nie ma :wink4: , boberek siedzi cały czas na aukcjach to najprędzej on coś znajdzie :decayed:

hehe - wiem wiem - boberek ma mistrza w wyrywaniu ciekawych aukcji - czkam jeszcze na Wasze propozycje do wtorku rana ale chyba nic ciekawego nie wymyślimy i zostane z tym co mam ( płakał nie bedę :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym założył miron te od RS6 C5 - dla mnie one są poprostu prześliczne.. :good: W cenie na pewno się zmieścisz jak coś. Warte polecenia również Tomasony TN1 albo TN4 (wg mnie ładniejsze). MAM'y już oklepane jak cholera - kiszka stolcowa się przewraca na ulicach (ale oko rzeczywiście przyciągają :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za propozycje, poświęcony czas i wyrażone opinie

Felgi i ogumienie zostają te które były ( żadnych zmian nie będzie )

Temacik można zamknąć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...