Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BDV nierówna praca


Ga2la

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, jestem nowy, choć czasami zaglądałem poczytać. 

Sprawa wygląda następująco czy to bieg jałowy czy podczas jazdy silnik nierówno pracuje, są drgania czasami mniejsze, czasami większe, w zależności od tego jak przeciągne na biegu. Wymieniłem świece i cewkę (komp pokazywał wypadanie zapłonów, po wymianie błędu nie ma), podmieniałem przewody dziś, bo stare dawały przepięcie, po podmianie przez chwilę auto odzyskało moc, jazda była płynna(póki znowu nie przeciągnąłem go troche), jak już trochę mocniej przeleciałem objawy wróciły. Najmocniej drga przy 1500 obr, później już mniej.  Dodam, że dwa tygodnie temu podpinałem pod kompa i wyskoczył błąd z pierwszej sondy, po skasowaniu bylo idealnie, ale jak już chwile pojeździłem objawy wracały, później błędu już nie było. Czy myślicie, że sama wymiana przewodów na nowe pomoże? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie na samej benzynie jeżdżę, dziś zdjąłem wąż odpowietrzenia pokrywy zaworów sporo "majonezu" było w środku, ale przelot jest, fakt, ze wąż ze starości mi sie połamał, jutro zamówie nowy. Ostatnio samochód stał 4 dni bez odpalania i po odpaleniu przestał drgać, na drugi dzień troche mocniej ruszyłem i silnik znowy nierówno pracuje, zamawiam przodowy razem z wężem i zobaczymy dalej co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...