Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wywala płyn czy to termostat ?


pionet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,znowu muszę poprosić o poradę co miesiąc coś nowego :facepalm: Mam taki problem że od pewnego czzasu ubywa mi płyn chłodniczy zlokalizowałem że przez przelew pod zbiorniczkiem dziś wymieniłem zbiorniczek na ori,po dłuższym mocniejszym deptaniu gdy odkrecam korek wywala płyn "czego wcześniej nie było tylko lekkie psst i tyle" i to tak dość obficie nie robiłem jeszcze testu na uszczelke ale typowych objawów nie ma tzn dymienia na biało,majonezów oleju nie przybywa niedługo przyjdzie mi tester na co2 moją uwagę zwrócił bład w vcdsie '17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 004 - No Signal/Communication - Intermitten' gdzieś na necie wyczytałem że termostat może powodować wywalanie tego płynu czy jest to możliwe ? auto normalnie osiąga i trzyma temp 90 stopni wentylatory się włączają jedynie jest problem z ogrzewaniem gdy ustawie daną temperaturę to czasami wieje zimnym powietrzem nawet jak jest na 25 stopni bywa też tak że na postoju też leci zimne powietrze a gdy dostanie obrotów to temperatura odrazu rośnie myslałem że to może być przez czujnik g83 bo taki był bład ale wymieniony i to samo. Wiem że cieżko tak ocenić ale byłbym wdzieczny za każdą podpowiedz. Boję się że to może i tak głowica ale tak jak pisałem nic podejrzanego się nie dzieje moc ma wszystko jest ok. Pozdrawiam.

A4 B6 2.0 ALT LPG

Edytowane przez pionet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zegarach pokaże 90 stopniu już od momentu faktycznej temp. 75, tak to działa we wszystkich vaginowskich wynalazkach. W termostacie jest grzałka i pewnie skończyła żywot i stąd błąd albo coś z okablowaniem. Jak chcesz dokładny odczyt temp. to vagiem.

Wygląda, że się zapowietrza skoro ginie ogrzewanie i może to być upg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...