Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaciski hamulcowe Denckermann jakie macie opinie bo jestem załamany


Rosolek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Wymieniłem oba zaciski na tył, niestety poszedlem po taniosci i kupilem zaciski z firmy denckermann,  nie wiem czy ja jestem takim pechowcem i moze cos robie nie tak bo ciezko znalezc opinie na ich temat, chodzi o to ze po zalozeniu pierw oba ciekly...mowie kur...nie możliwe....ale oddałem na reklamacje i obie uznane, założyłem kolejne tym razem jeden ciekł....wymieniłem było ok. Po 2 tygodniach co się okazuje... plama  na parkingu przy tylnym kole i caly zacisk mokry.. ....Czy ja tylko mam takiego pecha z tymi zaciskami denckermann, czy może nie tak montuje bo już przestałem w siebie wieżyc.... Jakie są wasze opinie na temat  zacisków hamulcowych denckermann. Dodam ze kupione zaciski byly nowe, nie zadne z wyprzedazy itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nigdzie opini o tej marce bo to chiński badziewpod przykrywką niemiecko brzmiącej nazwy i nikt normalny tego nie kupuje. Oddaj to jak najszybciej i kup coś porządnego, hamulce to Twoje bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak WRC Germany taki sam badziew . tyle ze tu chociaż uznali reklamację.

Wystarczyła by zmiana na zaciski  320/ 288 regenerowane , temat rzeka na forum ale skuteczności jakość gwarantowana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oringi wewnątrz zacisków przy montażu sa miażdzone

naprawiałem już kilka takich zacisków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2020 o 22:19, Dev napisał:

oringi wewnątrz zacisków przy montażu sa miażdzone

dokładnie jak napisałeś oringi są zmiazdzone jakby jakas małpa to składała, gadałem ze sprzedawcą zgodził mi się przyjąć oba zaciski. Pier...le wiecej takie wynalazki jak denckerman czy kamoka. Biore się za swapa, ewentualnie polećcie proszę jakiś normalny zamiennik, ale taki co ktoś już jeździ i może sie wypowiedzieć na jego temat (starych już nie mam wiec nie zrobie regeneracji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rosolek napisał:

dokładnie jak napisałeś oringi są zmiazdzone jakby jakas małpa to składała, gadałem ze sprzedawcą zgodził mi się przyjąć oba zaciski. Pier...le wiecej takie wynalazki jak denckerman czy kamoka. Biore się za swapa, ewentualnie polećcie proszę jakiś normalny zamiennik, ale taki co ktoś już jeździ i może sie wypowiedzieć na jego temat (starych już nie mam wiec nie zrobie regeneracji)

@Dev / @rs dziadek mają na sprzedaż zregenerowane zestawy.

Jeżeli masz kogoś, kto ogarnia Ci regeneracje, to szukasz używanych zacisków i lecisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiła mnie cena i zamontowałem żonie dwa tylne zaciski Denckermanna. Po przejechaniu ok 2 tys km zaczęło się blokowanie tłoczka w korpusie jednego zacisku. Co prawda po bojach uznali reklamacje, ale samochód unieruchomiony na parę dni. Nie polecam. 

Albo regeneracja  albo zamiennik z wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...