Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie przy ruszaniu na jedynce ciepły silnik


ppperlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym posiadaczem A4 B8 CJCA 2.0 podczas jazd próbnych nie zauważyłem tego lub nie było.

O co chodzi, odpalam auto rano wszystko graj jade kilka swiateł itd. nic sie nie dzieje. Zadnych wibracji budą, dzwieków z dwumasy nic.

Ale jak auto rozgrzane i stanę w korku zaczyna się problem, przy delikatnym ruszaniu podjeżdżaniu wrażenie podskakiwania silnika. Gdy ruszę na podwyższonych obrotach jest lepiej. Na wstecznym wszystko ok.

No i teraz pytanie, gdyż to tylko przy ruszaniu, żadnych wibracji podczas jazdy wolniejszej lub szybszej, zmian biegów, żadnych odgłosów trzaksów z dwumasy nic.

Auto ma przejechane 211 tyś sprzęgło i dwumasa nie ruszana poduszki też, poduszka ta z czujnikiem jest rozlana widać ale wizualnie cała w dobrej kondycji(nie wywala błędu). 

Będe wdzięczny za porady, wiem że jest taki wątek ale u mnie tylko ruszanie. Żadnych wibracji na jałowym czy jezdzie na wiekszych predkościach, żadnych wibracji.

Edytowane przez ppperlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Raz podskakuje a raz nie. Zauważyłem z rok temu. Przez kilka miesięcy się pojawiało, później znikało. Teraz znów podskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...