Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

b5 V6 swap na 345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 

Poczytałem już sporo tematów o swapie hebli na większe, ale mam ciasną głowę i powoli mi wchodzą te informacje :P .

Do rzeczy, chciałbym by ktoś mi powiedział co dokładnie potrzebuję zmienić żeby weszły mi 345  jeśli mam 288.

Opublikowano

Zwrotnice  z S4 B5

Opublikowano
  • Autor

@Dev Podejdą również z allroad-a A6 C5 tak?

Opublikowano

One sa wyższeod tych z S4

Opublikowano
  • Autor

@Dev

Wiec TYLKO z s4 ?

Wybacz że tak dopytuję ale chcę wiedzieć dokładnie ;)

Opublikowano

Takie zwrotnice byly jeszcze w passacie W8

Opublikowano
  • Autor

@Dev

Dobrze, rozumiem że na 320 też potrzebuję zwrotnic z s4 tak?

 

Opublikowano
16 minut temu, LauferQ napisał:

@Dev

Dobrze, rozumiem że na 320 też potrzebuję zwrotnic z s4 tak?

 

Jo

Opublikowano
  • Autor

@DevDziękuję!

Jesteś niezastąpiony :)

Opublikowano
ALLEGRO.PL

Kup teraz z Siedlce - PIASTA ZWROTNICA PRZÓD VW PASSAT B5 W8 4.0, na Allegro.pl, za 500 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Układ zawieszenia}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...

tutaj masz nawet z osłonami które bardzo ciezko zdobyc

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

O kurka wodna!!

To jest gość! Ja szukałem i znalazłem niekompletne za 1000zł

Dziękuję ci bardzo!!

Dla ostatecznej pewności, kupuję to co wysłałeś i tylko tyle zmian tak? :)

 

Opublikowano
41 minut temu, LauferQ napisał:

O kurka wodna!!

To jest gość! Ja szukałem i znalazłem niekompletne za 1000zł

Dziękuję ci bardzo!!

Dla ostatecznej pewności, kupuję to co wysłałeś i tylko tyle zmian tak? :)

 

Tak, stare sciagasz a nowe zakladasz.

Ze swojej strony proponuje zapodac do nich nowe łożyska i przewiercic oraz nagwintowac piaste na srubke M6, oczywiscie piasty na lustro.

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

@Dev I przyszły zwrotnice, niestety obydwie uszkodzone...1606845043442.jpg na drugiej po wyprostowaniu tych osłon pojawiło się pęknięcie (coś mi nie chce wejść to zdj). I teraz pytanie, czy można to wyprostować i czymś wzmocnić (przsyspawać blaszke na tą dziurkę) czy to już nie zda swojej roli po takich naprawach?

Opublikowano
5 godzin temu, LauferQ napisał:

@Dev I przyszły zwrotnice, niestety obydwie uszkodzone...1606845043442.jpg na drugiej po wyprostowaniu tych osłon pojawiło się pęknięcie (coś mi nie chce wejść to zdj). I teraz pytanie, czy można to wyprostować i czymś wzmocnić (przsyspawać blaszke na tą dziurkę) czy to już nie zda swojej roli po takich naprawach?

Daj dokladne foto bo nie wiem o co chodzi 

Opublikowano
  • Autor

@Dev chodzi mi o bardzo pogięte te blachy ( wybacz, nie wiem jak to się nazywa)

Jeśli chcesz dokładniejsze zdj to powiedz (sorry za jakość ale telefon)

20201202_180545.jpg

1606929152077.jpg

20201202_180520.jpg

20201202_180535.jpg

Opublikowano

Slabej jakosci foty, zrob lepsze

Opublikowano

Czasami zwrotnice W8 nie mają wyższej piasty  od s4 ? 

Co do osłon to odkręć je i potraktuj młotkiem :d A jak nie to kup nowe albo używane z s4 b6 ;) 

Edytowane przez VRGOOD

Opublikowano
Godzinę temu, VRGOOD napisał:

Czasami zwrotnice W8 nie mają wyższej piasty  od s4 ? 

Co do osłon to odkręć je i potraktuj młotkiem :d A jak nie to kup nowe albo używane z s4 b6 ;) 

Qurwa zapomniałem o tym,  mssz racje. Ale nie ma strachu, przelozy ze swojego.

Opublikowano
  • Autor

EE bo mnie zestresowaliście, a ja prosty człowiek jestem. Czy te zwrotnice z w8 będą bez problemów pasować czy trzeba coś rezać?

Opublikowano
12 minut temu, LauferQ napisał:

EE bo mnie zestresowaliście, a ja prosty człowiek jestem. Czy te zwrotnice z w8 będą bez problemów pasować czy trzeba coś rezać?

Musisz dac piasty ze starej zwrotnicy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.