Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż multifuncji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, doposazam swoje auto w multi, zmieniłem taśmę, kierownica 3 ramienna i na 3 ramienna z multi zmieniam, przyciski mi się świeca kodowanie niby przyjęło, ale nie działa ktoś może podsunął pomysł co może być jeszcze nie tak? Kodowałem też w radiu i nic nie dało, rnse plus bose, po wymianie taśmy świeci mi się trakcja od kąta skrętu pewnie, czy to trzeba też zakodować żeby działała kiera? Nie odsyłajcie proszę do manual ponieważ je przejrzałem i nie ma odpowiedzi na moje pytanie 

Opublikowano

Musisz zrobić adaptację czujnika kąta skrętu g85

Opublikowano
30 minut temu, Makaronek napisał:

Witam, doposazam swoje auto w multi, zmieniłem taśmę, kierownica 3 ramienna i na 3 ramienna z multi zmieniam, przyciski mi się świeca kodowanie niby przyjęło, ale nie działa ktoś może podsunął pomysł co może być jeszcze nie tak? Kodowałem też w radiu i nic nie dało, rnse plus bose, po wymianie taśmy świeci mi się trakcja od kąta skrętu pewnie, czy to trzeba też zakodować żeby działała kiera? Nie odsyłajcie proszę do manual ponieważ je przejrzałem i nie ma odpowiedzi na moje pytanie 

Zobacz w blokach pomiarowych sterownika kierownicy czy wykrywa wciśnięcia przycisków,jak są jakieś błędy to też wklej je.

Opublikowano
  • Autor

W kierownicy pokazał mi się taki błąd 

16072679709452253519271343206717.jpg

Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem bezpieczniki po boku co są, wszystkie dobre 

Opublikowano
  • Autor

W blokach pomiarowych przejrzałem pierwszych kilka czy kilkanaście, zabawa manetkami wyświetla się na vcds a zabawa multi funkcja nic nie wyświetla 

Opublikowano
  • Autor

Wcześniej nie zwróciłem uwagi ale czy taka różnica w ilości kabli może być? Mam manual, kierownica bez lopatek

16072690122404415692493206019315.jpg

Opublikowano

Tyle ma być przewodów przy kierownicy,ale pokaz numer taśmy i kabelka który łączy taśmę i airbaga.

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem od jakiego dokładnie pojazdu jest ta taśma, znalazłem u siebie w gratach jak coś 

16072702786058135154900490222778.jpg

16072703042453606808247604612157.jpg

Opublikowano

Taśma ma 12 pinów? Kabelek jest ok. Masz b7 i moduł kierownicy z b6. Nie było wersji L w b7. I myślę iż tutaj jest problem. Ten moduł nie odczytuje sygnałów z przycisków kierownicy. 

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

Tak, taśma ma 12 pinow, w poradniku było napisane że z końcówka l obsługuje multi

Opublikowano
  • Autor

A z jakim numerem jak coś kupić ten sterownik kierownicy? 

Opublikowano
2 minuty temu, Makaronek napisał:

Tak, taśma ma 12 pinow, w poradniku było napisane że z końcówka l obsługuje multi

Obsługuje multi...ale z b6,do multi z b7 ma być sterownik z b7. Kup wersje Q

Opublikowano
  • Autor

Mam wersję L, f, s, czy może któryś z tych modułów obsłuży multi i tempomat i fis? 

Opublikowano
4 minuty temu, Makaronek napisał:

Mam wersję L, f, s, czy może któryś z tych modułów obsłuży multi i tempomat i fis? 

Q albo R,nic innego 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.