Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dołożone MMI 3G+ Problem z regulacją nawiewów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W aucie które kupiłem jest dolożona MMI 3G+,klimatyzacja jest 1 strefowa, przy regulacji siły nawiewu nic sie nie wyświetla.a przy regulacji kierunku nawiewu nic się nie wyświetla przycisk mrugnie i gaśnie,

Może ktoś zna sposób jak rozwiązać problem?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, wrclaguna napisał:

Daj scan z auta

W jakim sensie scan auta?

Pozdr

Opublikowano

Wklej wynik scanu wszystkich sterowników auta wykonany VCDS-em (urządzenie diagnostyczne do aut grupy VAG).

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Tomnik napisał:

Wklej wynik scanu wszystkich sterowników auta wykonany VCDS-em (urządzenie diagnostyczne do aut grupy VAG).

Nie zrozumiałem

Log-EWE66UW-WAUZZZ8K29A032394-413110km-4-2021.txt

Opublikowano
  • Autor

Ciężko z kontaktem po Sylwestrze......:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, wrclaguna napisał:

Oj strasznie duzo błedow  w 5F  56

z ktorego to auto roku jest ?

Kilka jest..... Rocznik 2008.

Głównie zależy Mi na wyświetlaniu regulacji nawiewów(temperaturę mogę ustawić i widać na ekranie w lewym dolnym rogu).

Może to wina panelu klimatyzacji - jest przed liftem?

 

130737803_3599132013456303_6637499041715148388_n.jpg

3.webp

Opublikowano
  • Autor

W takim stanie niestety kupiłem, usterek większych i mniejszych jest sporo

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.01.2021 o 12:34, wrclaguna napisał:

Oj strasznie duzo błedow  w 5F  56

z ktorego to auto roku jest ?

I jak tam kolego wnioski po za "Oj"?

Opublikowano
W dniu 3.01.2021 o 22:33, Lutek1986 napisał:

 

Może to wina panelu klimatyzacji - jest przed liftem.

Panel klimy ma wersję softu 0140 więc jest kompatybilny z 3G/3GP. Właśnie od wersji softu 0140 sa kompatybilne, niższe jeszcze nie. 

Opublikowano
6 godzin temu, Lutek1986 napisał:

I jak tam kolego wnioski po za "Oj"?

w Green Menu  wszystko jest do poprawy

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.01.2021 o 08:00, Muskel1 napisał:

Panel klimy ma wersję softu 0140 więc jest kompatybilny z 3G/3GP. Właśnie od wersji softu 0140 sa kompatybilne, niższe jeszcze nie. 

Zgadza się.Udało się uruchomić wyświetlanie i regulację kierunku nawiewu Byte 4 Bit 1(nie mam podpowiedzi w kodowaniu 08).Pozostał problem,że w menu MMI w zakładce klimatyzacja nie wyświetla nic(po zaznaczeniu protocolswitch w zielonym menu wyswietla tylko na szaro)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.01.2021 o 08:33, wrclaguna napisał:

w Green Menu  wszystko jest do poprawy

 

Udało się uruchomić. Może podpowiesz jakich zmian dokonać w zielonym menu,ewentualnie w kodowaniu,aby regulacja była też z poziomu MMI?Nie mam podpowiedzi w 08 w kodowaniu VCDS.

 

img_20210103_155931.jpg

img_20210103_155941.jpg

img_20210103_155952.jpg

img_20210103_160000.jpg

img_20210103_160013.jpg

img_20210103_160023.jpg

img_20210103_160034.jpg

img_20210103_160044.jpg

img_20210103_160053.jpg

img_20210103_160105.jpg

img_20210103_160116.jpg

img_20210103_160119.jpg

img_20210103_160129.jpg

img_20210103_160147.jpg

img_20210103_160154.jpg

img_20210103_160203.jpg

img_20210103_160212.jpg

Opublikowano

Pierwsze w cardevicelist  wyłaczyc NIGHT VISION  Sideview camera SUSPENSION  i inne pierdoły co nie ma w wyposzeniu auta

 

Tak samo ACC LANE ASISTY  i inne   dac  na 9/9

img_20210103_160119.jpg


img_20210103_160000.jpg
img_20210103_155941.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.01.2021 o 11:49, wrclaguna napisał:

Pierwsze w cardevicelist  wyłaczyc NIGHT VISION  Sideview camera SUSPENSION  i inne pierdoły co nie ma w wyposzeniu auta

 

Tak samo ACC LANE ASISTY  i inne   dac  na 9/9

 

Wszystko według "mnie" poprawione w zielonym menu,niestety do teraz tylko w kodowaniu 08 Klima udało Mi  się uruchomić wysuwane z lewej wyświetlanie jak reguluje pokrętłem i uruchomiła się możliwość nastawienia kierunku nawiewu. Mogę normalnie korzystać, jednak w MMI na wyświetlaczu w klimatyzacji nadal nic nie wyświetla(jedynie jak zaznaczę w protocolswitch w zielonym menu to jest na szaro).

Mój VCDS nie wyświetla podpowiedzi w 08 (załączam zdjecia co mam zaznaczone w kodowaniu)

Z góry dziękuję za pomoc,naprawdę sporo czasu już spędziłem nad rozwiązaniem problemu z połowicznym skutkiem.

img_20210129_110913.jpg

img_20210117_162125.jpg

img_20210117_162134.jpg

img_20210117_162144.jpg

img_20210117_162152.jpg

img_20210117_162207.jpg

img_20210117_162218.jpg

img_20210117_162228.jpg

img_20210117_162238.jpg

img_20210117_162247.jpg

img_20210117_162255.jpg

img_20210117_162314.jpg

img_20210117_162330.jpg

img_20210117_162353.jpg

img_20210117_162403.jpg

img_20210117_162305.jpg

img_20210117_162341.jpg

img_20210129_104017.jpg

img_20210129_104031.jpg

img_20210129_104041.jpg

img_20210129_104051.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.