Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Beczkowe LOVEA4 NARDO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, gagat3k napisał:

A mi się bardzo podoba ten kolor. Tak jak wyżej, większą lotkę i inną felgę, bo ta teraz slabo wygląda. 

Dekor w deskę do zmiany na wzór RS4, żeby spasować splot z dekorami drzwi ;)

Dekory są wszystkie z rs  założone w desce tez Carbon i black piano wokół zegarów . Felga na zimę co mam bardzie pasuje 

72567990-9C75-4CF5-B6E6-C1BEC0580179.png

Opublikowano
14 godzin temu, Beczka napisał:

Dekory są wszystkie z rs  założone w desce tez Carbon i black piano wokół zegarów . Felga na zimę co mam bardzie pasuje 

72567990-9C75-4CF5-B6E6-C1BEC0580179.png

W deskę masz z s4 ;) splot satynowy. Rs4 ma splot twill jak tu: 

20211113_172825.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.11.2021 o 18:08, FroS-t napisał:

Moim skromnym zdaniem folia to krok wstecz, bardziej nardo mi się widziała lub ori kolor…..reszta to petarda, śliczna jest, jeszcze brakuje mocniejszego ducktaila i ogień z d*py :kox::decayed:

Masz jakiś pomysł może na ducktaila bo oglądam patrzę i sam niewiem co by założyć innego żeby w miarę Ok wyglądało ?

Opublikowano
7 godzin temu, Beczka napisał:

Masz jakiś pomysł może na ducktaila bo oglądam patrzę i sam niewiem co by założyć innego żeby w miarę Ok wyglądało ?

Mi to się podoba ECS najbardziej a widziałem ze jakieś tam znajomości masz żeby to ściągnąć:rolleyes:

Ogólnie ta ich S4 B8  flagowa robi robotę, z reszta pewnie widziałeś...

 

Opublikowano

Fajna rejestracja...:cygaro:

Opublikowano

Piękna sztuka.. :)

Opublikowano
W dniu 28.11.2021 o 22:20, FroS-t napisał:

Mi to się podoba ECS najbardziej a widziałem ze jakieś tam znajomości masz żeby to ściągnąć:rolleyes:

Ogólnie ta ich S4 B8  flagowa robi robotę, z reszta pewnie widziałeś...

 

Ja ściągałem z Aliexpress, trochę się obawiałem co przyjdzie ale jakość rewelacja - prawdziwe włókno, nie żadna hydrografika. Nie chcę zaśmiecać wątku swoimi zdjęciami, mogę podesłać na priv gdybyś chciał.

Tak poza tym - widziałem autko na terenie komisu w Lublinie, sprzedajesz?

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, Lani napisał:

Ja ściągałem z Aliexpress, trochę się obawiałem co przyjdzie ale jakość rewelacja - prawdziwe włókno, nie żadna hydrografika. Nie chcę zaśmiecać wątku swoimi zdjęciami, mogę podesłać na priv gdybyś chciał.

Tak poza tym - widziałem autko na terenie komisu w Lublinie, sprzedajesz?

Możesz podesłać tutaj zdjęcie . 
 

nie nie nie sprzedaje stoi tam bo ja w Niemczech jestem i tam parkuje pod kamerami bo mojego brata komis niestety garażu nie mam 

Opublikowano

Przejeżdżam tamtędy codziennie i ostatnio zatrzymałem się obejrzeć, bardzo fajnie się prezentuje na żywo.

Gdzie kupowałeś podłokietnik i mieszek z czerwoną nitką? Pasowałoby mi do kierownicy.

Poniżej zdjęcia.

20210722_080142.thumb.jpg.e73ea4913c92c4afac9592697976b8a3.jpg

20211029_090226.jpg

20210722_080149.jpg

20211202_163652.jpg

20211202_163712.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wiesz co podłokietnik jest z aso zamawiany a gałka z mieszkiem  od kolegi z forum od Siemiana 

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie audi niestety  na sprzedaż więcej info wieczorem 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.