Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B7] Skromne Daily Mateusza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 minut temu, Gozdzio96 napisał:

Przepisów mnie uczyć nie musisz, akurat, a jak już chcesz, to w prywatnej wiadomości, bo to nie miejsce na takie "uczenie":facepalm: i powtarzam, że chodziło mi, o podejście w danym państwie do tego typu sytuacji, zrobiony pełny wydech i tak wleci, ale bedzie tak zrobiony, że dymka nie pusci jak do tej pory:banan:

A co ma podejście do przepisów? Albo coś jest legalne albo nie i tego należy się trzymać. Montuj ten przelotowy wydech i ciesz się z tego że ludzie stojący za Tobą na swiatłach muszą się truć :facepalm:

Tak czy inaczej ładne B7, poza podejściem kierownika do niektórych spraw.

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, pelonek1 napisał:

A co ma podejście do przepisów? Albo coś jest legalne albo nie i tego należy się trzymać. Montuj ten przelotowy wydech i ciesz się z tego że ludzie stojący za Tobą na swiatłach muszą się truć :facepalm:

Tak czy inaczej ładne B7, poza podejściem kierownika do niektórych spraw.

Nie martw się, o to, będzie zrobiony tak, aby innych i czasem ciebie nie potruł ;) szkoda aby ktoś zginął :lol1: Ja jak coś robię, to dopinam do tego, aby było zrobione idealnie i dokładnie, jakie by to koszta nie były, nawet na przeglądzie gość wczoraj się przyglądał z 10 razy na koła czy czasem nie wystają po za obrys, ale ciągle słyszałem "idealnie jest" "kurde ale serio idealnie równo jest" " nie wiem jak to zrobiłeś ale masz równo" itd :kox: Zamiast DPF będzie napewno wsadzony katalizator. 

Ale ogólnie ja narazie nic z wydechem nie robię, takie są moje założenia, że zrobię, ale różnie może być...ja dopiero wyjeżdzam, i nim wroce, to albo mi przejdzie, albo będę miał inne auto, albo nie wiem co, nie wyprzedzam aż tak w przyszłość.

Edytowane przez Gozdzio96

Opublikowano

Co do ori BBSów ori są z innego stopu , są dwuczęściowe skręcane no i lakier jest o wiele trwalszy.

Piękny model felg a 19ce to już super / rant zawsze zmniejsza optycznie felgę/ na beemach pięknie wyglądają wiem bo miałem i e46 Coupe i e92.

Twoje 'Darki' to podróba z dość miekkiego stopu więc uważaj no i lakier bezbarwny może odchodzić.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Co do ori BBSów ori są z innego stopu , są dwuczęściowe skręcane no i lakier jest o wiele trwalszy.

Piękny model felg a 19ce to już super / rant zawsze zmniejsza optycznie felgę/ na beemach pięknie wyglądają wiem bo miałem i e46 Coupe i e92.

Twoje 'Darki' to podróba z dość miekkiego stopu więc uważaj no i lakier bezbarwny może odchodzić.

Dzięki, skoro twierdzisz, że to nie ori to dzieki bardzo. Generalnie posiadaj tylko ryski i tyle, i oznaki użytych felg wiadomo, oddam do renowacji kiedyś, aby solidnie je ogarneli. Ale jak za te cene jestem zadowolony, bo ori to pewnie koszta już sporawe. Ale jak wspomniałem tak jak sobie wymarzylem za łepka w szkole, tak mam. :P 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.