Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7] Skromne Daily Mateusza


Gozdzio96

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Gozdzio96 napisał:

Przepisów mnie uczyć nie musisz, akurat, a jak już chcesz, to w prywatnej wiadomości, bo to nie miejsce na takie "uczenie":facepalm: i powtarzam, że chodziło mi, o podejście w danym państwie do tego typu sytuacji, zrobiony pełny wydech i tak wleci, ale bedzie tak zrobiony, że dymka nie pusci jak do tej pory:banan:

A co ma podejście do przepisów? Albo coś jest legalne albo nie i tego należy się trzymać. Montuj ten przelotowy wydech i ciesz się z tego że ludzie stojący za Tobą na swiatłach muszą się truć :facepalm:

Tak czy inaczej ładne B7, poza podejściem kierownika do niektórych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pelonek1 napisał:

A co ma podejście do przepisów? Albo coś jest legalne albo nie i tego należy się trzymać. Montuj ten przelotowy wydech i ciesz się z tego że ludzie stojący za Tobą na swiatłach muszą się truć :facepalm:

Tak czy inaczej ładne B7, poza podejściem kierownika do niektórych spraw.

Nie martw się, o to, będzie zrobiony tak, aby innych i czasem ciebie nie potruł ;) szkoda aby ktoś zginął :lol1: Ja jak coś robię, to dopinam do tego, aby było zrobione idealnie i dokładnie, jakie by to koszta nie były, nawet na przeglądzie gość wczoraj się przyglądał z 10 razy na koła czy czasem nie wystają po za obrys, ale ciągle słyszałem "idealnie jest" "kurde ale serio idealnie równo jest" " nie wiem jak to zrobiłeś ale masz równo" itd :kox: Zamiast DPF będzie napewno wsadzony katalizator. 

Ale ogólnie ja narazie nic z wydechem nie robię, takie są moje założenia, że zrobię, ale różnie może być...ja dopiero wyjeżdzam, i nim wroce, to albo mi przejdzie, albo będę miał inne auto, albo nie wiem co, nie wyprzedzam aż tak w przyszłość.

Edytowane przez Gozdzio96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ori BBSów ori są z innego stopu , są dwuczęściowe skręcane no i lakier jest o wiele trwalszy.

Piękny model felg a 19ce to już super / rant zawsze zmniejsza optycznie felgę/ na beemach pięknie wyglądają wiem bo miałem i e46 Coupe i e92.

Twoje 'Darki' to podróba z dość miekkiego stopu więc uważaj no i lakier bezbarwny może odchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Co do ori BBSów ori są z innego stopu , są dwuczęściowe skręcane no i lakier jest o wiele trwalszy.

Piękny model felg a 19ce to już super / rant zawsze zmniejsza optycznie felgę/ na beemach pięknie wyglądają wiem bo miałem i e46 Coupe i e92.

Twoje 'Darki' to podróba z dość miekkiego stopu więc uważaj no i lakier bezbarwny może odchodzić.

Dzięki, skoro twierdzisz, że to nie ori to dzieki bardzo. Generalnie posiadaj tylko ryski i tyle, i oznaki użytych felg wiadomo, oddam do renowacji kiedyś, aby solidnie je ogarneli. Ale jak za te cene jestem zadowolony, bo ori to pewnie koszta już sporawe. Ale jak wspomniałem tak jak sobie wymarzylem za łepka w szkole, tak mam. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...