Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Passat B5 AJM, 150 KM - Bordo, alu 17 - zapraszam :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszytskich :)

Od roku jestem włascicielem passata 1.9 TDI (115KM AJM) tyle było teraz jest 150 koników :D .

Autko ma najechane 250000 km, odkąd je posiadm nie miałem żadnych problemów, zmieniłem rozrząd oraz olej i sobie "pociskam" :)

Jak kazdy krótko napiszę co w Nim jest :D

-Motor: 1.9 TDI (AJM - 115 koni - robione w dynosoft wrocław)

* przebieg udokumentowany 250tyś km

* bordowy metalik

* jasny welur :D

* pakiet drewno

* climatronik

* komputer 1/2

* sensor deszczu

* lusterko fotochromatyczne

* Air-Bag x4

* elektryczne szyby (przod/tyl)

* elektryczne oraz podgrzewane lusterka

* ESP

* ABS

* podłokietnik z przodu

* podłokietnik z tyłu

* klimatyzowany schowek

* felgi (jakieś) DEZENT *17*

* opony bridgestone 235/45

Auto było sprowadzone z Niemiec, w kraju jestem pierwszym włascicielem :)

Oto kilka fotek ....

f4edc89469fa70c6m.jpg

c8850306c2070a58m.jpg

11cbe86b3535b6d5m.jpg

1cadd34d9ad47513m.jpg

3897f9003a1aaacam.jpg

b5a1314dc135e7cfm.jpg

c55b87e5da675849m.jpg

49230c0cd7d3e449m.jpg

933440b6647335cfm.jpg

06667a676bed5d58m.jpg

c41c7025fa4b5203m.jpg

94a069bdf2ecad50m.jpg

2ad3e048e5696b67m.jpg

32685aed5f02f916m.jpg

58ecf80335c4063am.jpg

ea46f42a59bc0d24m.jpg

a6b9366d9e03c404m.jpg

fa01a19b5cd73c9em.jpg

1393a1b311b05d2cm.jpg

bb157dfd37f2c87fm.jpg

a3685c5b22d617bbm.jpg

42c8b92fb2004f84m.jpg

795820230a640850m.jpg

Pozdrawiam wszytskich :)

Opublikowano

Peczus super.. :good:

Tylko jedno pytanie mam:

Kiedy zmieniasz na :a4fan: ? :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

ładny kolorek, dobrze "leży" z beżowym wnetrzem :good:

felgi tez ok ale przydala by sie gleba :)

p.s. jest specjalny dzial dla "nie A4-rek" :ranting1:

Opublikowano

kolega chyba pomyli fora...

pomylił nie pomylił ale autko ma ładne :good: szkoda ze nie ma pakietu chrom bo w tym kolorku extra by sie prezentował :slina:

jakies plany???

Opublikowano

Fajna furka, podoba mi się kolorystyka wnętrza :good:

Opublikowano
  • Autor

For nie pomylilem :) Dział owszem za co przepraszam. Co do gleby to nie bardzo.. po oponach widze ze ciutke obecnie mi obciera o nadkola ze wzgledu na to że mam wersje comfortline, obnizajac go musialbym dać trwardsze sprężyny co nie bardzo mi sie widzi :) Niedługo prawdopodobnie zmienie go na A3 po 2003 roku lub golfika V ale zobaczymy... dziekuje za komentarze :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładny pasek. Bardzo dobra motorownia + czip - Ekstra. Srodek bardzo dobrze wyglada. Rewelacja duzo lepsza pcja niz a4 przed liftem (moim zdaniem po lifcie ten pasek tez lepszy.......) :naughty:

Opublikowano

samochodzik śliczny no i ten kolor, taki jak mojej niuni ;). On ma to coś :cool1:

Opublikowano

ciekawy środeczek

bardzo ładnie sie prezentuje z połączeniem czarnej tapicerki

słuszny silnik i modyfikacja :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Piekny Colorado red metalic :) Bardzo podobny do mojego. Planujesz jeszcze jakies zmiany? Pozdrawiam.

Opublikowano

Wnętrze :good: osobiście nie lubię czerwonego, ale ten jakoś do mnie przemawia :) gratki furki!

Opublikowano
:wallbash: Najbardziej mnie denerwuje jak ktos mowi ze mam czerwony samochod... ludzie... ;D hehe
Opublikowano

Czerwony oryginalny :) rzadki w kręgach Audi dlatego zwraca na siebie uwagę przyzwyczajaj się :)

Opublikowano

Juz lepiej jakbys powiedzial bordo :)

Opublikowano

Ja trochę daltonista jestem :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.