Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7/1.8T/CzornySedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Z opinii kolegów z forum oraz grupy, są już u mnie. Pierwsze kilometry bardzo przyjemnie, na pewno bardziej komfortowo  niż na Goodyear-ach Eagle F1. 
AC2D3240-51F8-43D3-AAD7-288DD4B42940.jpeg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie długo minie rok odkąd stałem się posiadaczem b7. Przez ostatni czas auto niezawodnie jeździło i jeździ nadal. Było nad Morzem, było w Górach i nie obyło się bez przygód… i rozpoczął się mój pech który mnie prześladował przez jakiś czas. 

Podczas pobytu w Dolinie Magurskiej jadąc w nocy wyskoczył mi lis…nie zdążyłem wyhamować i grill oraz zderzak został uszkodzony… 

Gdy auto na nowo poskładałem nie minęło dużo czasu i znowu kolejne uderzenie i spotkanie z psem… burek odbił się od zderzaka i poszedł dalej bez zadrapania a ja zostałem z pękniętym zderzakiem i uszkodzonym grillem i… pęknięta szyba. Uderzenie sprawiło się małe pęknięcie poszło dalej i szyba nadawała się już do wymiany. 
 

W międzyczasie nie oszczędzałem na modach. Plan jest podnieść moc w przyszłości do tych maks 200 koni. Zobaczmy ile faktycznie uda się uzyskać. Do auta dołożyłem Smic z Bexa. Pozostało jeszcze dołożyć wtryski i dp. Wszystko z czasem po mału, dążę do celu. 
B3530E90-EBCE-45CF-96F2-5B30ABF22A29.thumb.jpeg.822b1ae59f8207df7713acfdb3e869ca.jpegB34DF6B4-C0B4-4887-858E-5C0ECF6CE7D1.thumb.jpeg.836d145455d0a0d2598665da340bacc1.jpeg

Potem przyszedł czas zakupić nowe sprzęgło które jeszcze nie jest założone, i czeka na swój czas…tak samo jak zawieszenie które po montażu talerzyków z b5 zaczęło trzeszczeć jak stare wyro… Generalnie temat rzeka dlaczego zaczęło wszystko trzeszczeć, i nie powiem jakie słowa mi się cisną na usta, no ale bywa… docelowo wleci zawias Bilstein B8 ze sprężynami Eibach Pro Kit -30. 

863EE5C3-000F-4B96-9E4D-8AD285B1C274.thumb.jpeg.6d8186de6be89095e27a55881eb21600.jpegB2222B6B-F8D2-4AF5-A001-587CD83917E3.thumb.jpeg.a714e5d8cdfc30de98f90e30e1eeaa98.jpeg

Dużo zacząłem jeździć po zmroku więc zainwestowałem w nowe palniki Osram Night Breaker Laser Xenarc, które mogę polecić. Aparat w telefonie trochę przekłamuje z jasnością, ale mniej więcej tak to swieci
8CF0F526-A57B-431E-840B-8432A8DCDAD8.thumb.jpeg.37badfb8ab96a138ff9dd0ffaaac34bc.jpegChromy powróciły na auto, bo jakoś czarne auto w tej budzie bardziej mi się widzi z chromam. Przyszłościowo myśle nad instalacja gazowa, ale to dopiero po chipie. 

Pozdrawiam Wszystkich i Życzę Spokojnych Świąt! 
 

Opublikowano
10 godzin temu, MgrRazer napisał:

...i czeka na swój czas…tak samo jak zawieszenie które po montażu talerzyków z b5 zaczęło trzeszczeć jak stare wyro… Generalnie temat rzeka dlaczego zaczęło wszystko trzeszczeć i nie powiem jakie słowa mi się cisną na usta, no ale bywa…

Mam to samo, chyba jednak trzeba założyć gumy pod sprężyny żeby to się uspokoiło :rant:

Opublikowano
  • Autor

Ja tych gum się nie pozbywałem. 
Powodem trzeszczenia było zbyt mocno skręcone zawieszenie. Lewa kolumnę dało się poluzować i już nie trzeszczy. Niestety prawa strona wciąż skrzypi, w dodatku amortyzator tez już się zeszczał wiec nie bawię się już w pół środki i wkładam nowa zawieche :wink:

Edytowane przez MgrRazer

Opublikowano

Ładnie to świeci...moje seryjne bixy slabiej swieca w b7...Tesknie za bixenonami z b8 na halla intermo ktore Gwerty zlozyl mi do  a4b5

20210102_171047.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.12.2021 o 21:46, matyss___ napisał:

Ładnie to świeci...moje seryjne bixy slabiej swieca w b7...Tesknie za bixenonami z b8 na halla intermo ktore Gwerty zlozyl mi do  a4b5

20210102_171047.jpg

No tak nawet nawet to świeci, ale d*py nie urywa..

Opublikowano
7 godzin temu, MgrRazer napisał:

No tak nawet nawet to świeci, ale d*py nie urywa..

Bixy na tym foto mialy juz 3 lata...

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, matyss___ napisał:

Bixy na tym foto mialy juz 3 lata...

Miałem na myśli swoje :wink:

Opublikowano
  • Autor

Przeglądałem zdjęcia w telefonie i znalazłem kilka fotek jak auto aktualnie wyglada :chytry:

43AED32C-78D5-44B1-92B0-5003AB1F1FC6.thumb.jpeg.79824cc84ac13815d5d54886ac98d750.jpeg50DE0D7E-6E25-4253-9F84-3F15F72B8D8C.thumb.jpeg.dfe57a9fd90e3edbe0aa8ddbc81e9487.jpegD6666B17-8BA9-4BE3-A5CE-75457B72D244.thumb.jpeg.4e51aa4a0c85f0f69925ffef6df61acf.jpeg

Z czasem wleci satynowa ramka grilla i kratki w halogeny :wink:  Z perspektywy czasu zaczynam żałować, że zrobiłem czarne środki lamp i teraz mam wrażenie że mi się to wszystko zlewa. :chytry:

Edytowane przez MgrRazer

Opublikowano

image.png.3f6828d1598aa66d85d6cabd902ca522.png

Jak dla mnie jest idealnie, chrom kontrastuje a czarna ramka grilla do czarnego lakieru średnio bo zlewa się wszystko. Lampy w tej wersji też na + zostawiłbym już jej taka mordeczke.

Opublikowano

Dobrze jest, nic już nie zmieniaj :thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lampy zostają :wink: Nowe sprzęgło założone i klei aż miło. Auto w końcu  stabilnie przyspiesza i zrywa z jedynki aż miło.  Minęło 8 tys i czas wymienić olej. Tym razem wybrałem LM, zamiast Ravenola. Płukanka i zalewamy. Przy okazji wymiana wszystkich filtrów.  :cool:
B1C3B9E3-FCA9-4E03-9833-96B0DC69446C.thumb.jpeg.668fe80f3206afd25ef48eb7c080a37f.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie od dłuższego czasu nie mogę rozwiązać problemu „skrzypienia” prawej kolumny wielowahacza. Wymieniana już była górna poduszka amortyzatora na nową a odgłos wciąż pozostał. Ewidentnie jest to dźwięk ocierania się gumy o gumę. Problem nastąpił po wymianie talerzyków amortyzatora na te z b5. Poniżej umieszczam film na którym nic nie widać ale słychać jak uciskam rękoma przednia prawa stronę auta i pojawia się charakterystyczny dźwięk.

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.