Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7/1.8T/CzornySedan


MgrRazer

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zamawiałem oleje i filtry u dzika z prochoice to wspomniałem, że potrzebuje uchwyt gumowy tłumika to przy okazji wziąłem :) 

Także po wpisaniu tego w google wyskoczy :D albo pisz do niego, weźmiesz sobie odrazu olej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, coś ogarnę w tym temacie na dniach. Moja B7 od samego zakupu ma problem w tym, że z lewej kratki leci zimne powietrze. Klima w pełni sprawna, a zimno jak leciało tak leci. Podłączyłem kompa i wyrzuca mi błąd: 00756- Czujnik temperatury nawiewu z lewej strony (G150) 29-00- Zwarcie z masą.

Nie mam pojęcia o co chodzi. Udało mi się wyczytać na forum że może chodzić o niesprawny klimatronik, skoro klimatyzacja i cały układ w pełni sprawny. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wleciały Ledy do wstecznych od Promotora. W końcu coś widzę jak cofam...

A2E62837-B4F9-4A5C-9418-44BCFB92BEC9.jpegA8859759-8E57-45F7-9050-5ACAD4F50468.jpeg
 

Dodatkowo korzystając z weekendu wyczyściłem komorę silnika. Denerwował mnie szczegół braku posiadania emblematu na pokrywie. Postanowiłem kupić cała pokrywę od wersji BEX. Teraz jest idealnie :) 

BF874A10-8598-4F0C-85C2-46DE42725505.jpeg

839C819A-DBFD-44F0-9410-14D6CD87A7A9.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładną sztukę ustrzeliłeś :thumbup:

Zdradź Nam co masz wpisane na listę najbliższych modów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś czuję, że nie długo zawitają u mnie na pokładzie 100 :grin: Tak, udało się dorwać ładna sztukę za nie małe pieniądze, a i to nie wykluczyło włożenia kilku tysi w motorownie. W dodatku mój mechanik (jeszcze aktualny) dał popis i po tygodniu usłyszałem taki oto dźwięk z okolic rozrządu... 

Lista modów poniżej:

*kierownica z B8 lift z multifunkcja

*grill RS4 ( czeka na montaż)

*kamera cofania

*Felga 17 z Audi A5 (czeka na wiosnę)

*listwy S4 (Sline będą na sprzedaż LZ9Y)

*wymiana końcówek z 90 na 100 :facepalm: moje będą na sprzedaż :decayed:

*przyciemnienie szyb

*nowe sprzęgło/dwumas bo aktualne mówi dobranoc

*delikatny Chip

Edytowane przez MgrRazer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MgrRazer napisał:

W dodatku mój mechanik (jeszcze aktualny) dał popis i po tygodniu usłyszałem taki oto dźwięk z okolic rozrządu... 

IMG_7198.MOV 169 MB · 1 pobranie

Czyżby INA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak...INA i pompa wody nie mam pojęcia jakiej firmy ...teraz pytanie, jeździć czy robić? Ja wolę robić, nie cierpię jak mi coś pod maską huczy bądź trze. Muszę się dogadać z mechanikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MgrRazer napisał:

Tak...INA i pompa wody nie mam pojęcia jakiej firmy ...teraz pytanie, jeździć czy robić? Ja wolę robić, nie cierpię jak mi coś pod maską huczy bądź trze. Muszę się dogadać z mechanikiem...

Mam to samo. Wymienili mi z tytułu gwarancji pompę wody, nic to nie zmieniło. Potem wyczytałem na forum, że ten pasek tak ma. Zrobiłem już na tym rozrządzie 60 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak tak mówisz, to na razie są ważniejsze rzeczy :decayed: na dniach planuje montaż grilla RS :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MgrRazer napisał:

No to jak tak mówisz, to na razie są ważniejsze rzeczy :decayed: na dniach planuje montaż grilla RS :banan:

:thumbup::evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś u siebie takie przyciski ? I jeszcze jedno pytanie, prawdopodobnie będę musiał zakupić nowy klimatronik. Czy wymiana polega na zasadzie plug&play ? 

5BCD91AA-2A33-4F17-9DFB-4BDC0090C156.jpeg

Edytowane przez MgrRazer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MgrRazer napisał:

Czy wymiana polega na zasadzie plug&play ? 

Tylko vin dopiszesz w adaptacjach.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2021 o 08:30, MgrRazer napisał:

Montował ktoś u siebie takie przyciski ?

Ja montowałem, cały zestaw z b8 chrom jeżeli chodzi o drzwi kierowcy jest p&p, zdj u mnie w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kolego wiec już wiem że temacik ogarnę, niech tylko zrobi się cieplej. Jutro zabieram się za wymianę grilla na RS. Dziś wleciały końcówki 100. 
Aktualnie 90 mam na sprzedaż :facepalm:

302F4A54-105E-4CD4-991D-7BF4F5F51E45.jpeg4403272C-66A1-494F-A707-8A066F786442.jpeg

Nie zwracajcie uwagi na kołpaki, muszę przecierpieć jeszcze ich wygląd jakiś czas :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajne końcówki!

Zazdroszczę koloru :unsure:


widze podobne mody jak u mnie, ja już nie mogę się doczekać aż założę grill z rsy :thumbup1:

Kołem się nie przejmuj bo każdy przez to przechodził :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No elegancko siadło :D jest lepiej

Gumy wymienić jeszcze, szpara się zmniejszy i będzie cacy :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2021 o 18:15, MgrRazer napisał:

Widziałem kolego wiec już wiem że temacik ogarnę, niech tylko zrobi się cieplej. Jutro zabieram się za wymianę grilla na RS. Dziś wleciały końcówki 100. 
Aktualnie 90 mam na sprzedaż :facepalm:

302F4A54-105E-4CD4-991D-7BF4F5F51E45.jpeg4403272C-66A1-494F-A707-8A066F786442.jpeg

Nie zwracajcie uwagi na kołpaki, muszę przecierpieć jeszcze ich wygląd jakiś czas :facepalm:

Końcówki przyspawane czy łapane na śrubę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na śrubę, ale domyślnie będą przyspawane. Miałem wymienić grill, ale pogoda, i uwalone nadkola kompletnie mnie zniechęciły do tej czynności. Na szczęście moja niechęć się opłaciła i kompletuje graty pod multi B) oraz zamówiłem nowe gumy dla wiszących tłumików...

C4EB45F8-ED68-435A-80A5-DF2C539DC803.jpeg556647DF-2457-4693-83A2-0D6E685FB3F6.jpeg

Edytowane przez MgrRazer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...